עצרת הענק נגד האינטרנט תיערך בערב ראש חודש סיוון באצטדיון הענק שי סטדיום בקווינס עם יותר מ-51 אלף מקומות ישיבה • אחד המארגנים סיפר ל-JDN אודות התכנון הגרנדיוזי • כל הפרטים בפרסום ראשון

בלעדי: עשרות אלפי משתתפים ייטלו חלק בעצרת ענק שתיערך בערב ראש חודש סיוון במטרה להילחם בנזקי האינטרנט ובפגעי המכשירים המתקדמים.

העצרת תתקיים ב'שיי סטדיום', אחד האצטדיונים הגדולים בניו יורק שבארה"ב. JDN חושף את הפרטים המלאים בפרסום ראשון ובלעדי.

עוד באתר:

[postim]

העצרת עתידה להתקיים ביום ראשון, פרשת במדבר, והיקפי התכנון מספרים על מעמד היסטורי והמוני. "זו תהיה עצרת המונית שטרם נראתה כמותה בתולדות היהדות החרדית בארה"ב", סיפר אחד המארגנים ל-JDN. "זהו כינוס אחדות של עם ישראל כולו המתגורר בארה"ב, כינוס הסברה ועצרת תפילה להצלחת מלחמת כלל ישראל בטכנולוגיה המאיימת על קדושת בתי ישראל".

קרא עוד:

[postim]

אחד הפרטים המתפרסמים כעת בפרסום ראשון הינו מיקומה יוצא הדופן של העצרת באצטדיון הענק "שיי סטודיום" ברובע קווינס של ניו יורק.

מדובר במתחם ענק המכיל 57,405 מקומות ישיבה, וגודלו, לשם השוואה, הינו כמעט פי שלושה מאצטדיון טדי בירושלים. האצטדיון נבחר לארח את הכינוס בשל מיקומו האסטרטגי מבחינת פזורה חרדית בארה"ב כולה.

גדולי ישראל שעומדים מאחורי הכינוס הורו לקבוע אותו דווקא לערב ראש חודש סיוון שהינו יום המסוגל במיוחד להצלחה ולתפילה על חינוך הבנים, היות שמטרת המערכה הינה הצלת הדור מן הטכנולוגיה המתקדמת.

בתאריך כ"ט באייר, ער"ח סיוון, יתאספו רבבות מטובי בניה של היהדות החרדית בארה"ב למלחמה על הדורות הבאים.

גדולי ישראל מישראל יגיעו לאצטדיון בקווינס

בימים אלה עמלים עסקניה הבולטים של היהדות החרדית בארה"ב על הסדר וארגון המעמד ההיסטורי, כמו גם על תוכן המעמד וסידור הנואמים, כאשר נציג מטעם כל מגזר בציבור החרדי ינאם בכינוס.

עוד נמסר ל-JDN כי ככל הנראה אחד מגדולי ישראל בארה"ק יסע במיוחד להשתתף בכינוס בקווינס ויתפלל יחד עם עשרות האלפים למען הצלחתם במאבק נגד הכלים המשחיתים.

מספר פילנתרופים נרתמו למען המטרה והוזילו מהונם סכומי עתק למען המעמד האדיר להצלת עם ישראל. סכום ההפקה עומד על כמיליון וחצי דולר, והוא מעיד על גודל האירוע המתוכנן. אנו ב-JDN נמשיך לעקוב ולדווח.

אצטדיון הענק בו יערך המעמד האדיר (ויקיפדיה):

Shea_10-12-07 SheaStadium