חברת האינטרנט המסונן והכשר ביותר 'נתיב' צפויה להתרחב ולחנוך סניף ראשון בארה"ב. זאת לאור בקשת רבנים מקומיים הפועלים רבות בתחום סינון אתרי האינטרנט

פתרון האינטרנט היחיד שזכה לגיבוי מקיר לקיר ולתמיכה מכל גדולי ישראל, אשר פועל בכפוף להכוונת 'וועדת הרבנים לענייני תקשורת' ובפיקוח משמרת הקודש והחינוך ובית דין המיוחד לענייני מחשבים, הוא אינטרנט 'נתיב'.

החברה פועלת לעת עתה רק בישראל, אך לאור בקשת הרבנים הפועלים בתחום בארצות הברית, צפויה החברה להתרחב ולהגיע בקרוב אף מעבר לים.

ל-JDN נודע כי רבני ארה"ב הפועלים בתחום פנו אל מנהלי החברה כדי לבחון את האפשרות ולהתכונן לקראת חדירה לשוק האמריקני.

הסינון אותו מספקת חברת 'נתיב' נחוץ אף בקרב שומרי התורה והמצוות בארה"ב ועל כן בקשתם היא לפתוח סניף גם בארה"ב להתאים את המסלולים לאתרים בארה"ב ולהרחיב את מעגל הלקוחות בקרב שומרי התורה והמצוות בגולה.

חברת 'נתיב' פועלת על בסיס 'רשימה לבנה' ומוגנת באמצעות התקנה על המחשב ומסונכרנת בשרת כשר עם הספק. לחברת נתיב למעלה מ-10,000 לקוחות מרוצים. רוב ועדות האינטרנט הקהילתיות ממליצים אך ורק על 'נתיב'.

בעקבות בקשתם של רבנים העוסקים במלאכה בארצות הברית, החברה מתעתדת להרחיב את גבולותיה, כאמור, ולהתחיל לשווק את הסינון הכשר ביותר גם מחוץ לגבולות מדינת ישראל.

אתר זה שאתם גולשים בו כעת – JDN אידישע טעגליכע נייעס – הוא אתר החדשות היחיד המאושר על ידי 'נתיב'.