אסון בכביש 6: תאונת דרכים קשה אירעה הערב (ראשון) בכביש 6 בירידה למחלף קרית גת. מדיווחים ראשונים במקום יש כ-14 נפגעים, שתי הרוגות, פצוע אחד אנוש והשאר בינוני.

לאחר ירידה דרמטית במספר הנפגעים בתאונות הדרכים בישראל, הקטל בדרכים חוזר: תאונת דרכים קשה אירעה הערב (ראשון) בכביש 6 בירידה למחלף קרית גת.

קרא עוד:

[postim]

מדיווחים ראשונים במקום יש כ-14 נפגעים, שתי הרוגות, פצוע אחד אנוש והשאר בינוני. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מדובר בהתנגשות בין מיניבוס לרכב פרטי. במקום צוותי הצלה מד"א וכוחות גדולים של משטרת מרחב לכיש.

חיים גריידינגר דובר "איחוד הצלה" מסר: "מדובר ברכב מסוג טרנזיט שפגע ברכב מסוג טיוטה שהתהפך לתעלה, שתיים מנוסעות הרכב נהרגו למרבה הצער, וגבר כבן 70 נפצע באורח אנוש, נוסעי הטרנזיט נפגעו באורח קל עד בינוני, חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' שהגיעו ראשונים לזירה נוספים העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים שפונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

על פי דיווחים ראשונים, למסוק הוזעקו מסוקים של חיל האוויר ומד"א וכן אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א לכיש. לפי שעה לא ברור מה גרם לתאונה. המשטרה סגרה לתנועה את כביש 6 באזור מחלף קרית גת לכל כיוונים ובמקום צפויים עומסי תנועה כבדים.

כזכור, לפני חודשיים צעיר בן 20, ראני חלבי, נהרג וצעיר נוסף נפצע קשה בתאונת דרכים שאירעה בכביש, כאשר מטען ברזל שהיה על גבי משאית השתחרר ופגע בחלקו האחורי של אוטובוס אגד, קו 960, שעשה את דרכו מירושלים לחיפה ולאחר מספר דקות אירעה במקום עוד תאונה.