בתום ספירת הקולות בבחירות בגוש עציון, הוכרז כי ראש המועצה הבא הוא דוידי פרל (44) שגבר על יאיר וולף, אשר כיהן בחודשים האחרונים כראש המועצה הזמני

אמש (ג') התקיימו בגוש עציון בחירות מוניציפאליות לראשות המועצה לאחר שראש המועצה הקודם, שאול גולדשטיין מונה למנכ"ל רשות הטבע והגנים.

קרא עוד:

[postim]

בתום ספירת הקולות הוכרז כי ראש המועצה הבא הוא דוידי פרל (44) שגבר על יאיר וולף אשר כיהן בחודשים האחרונים כראש המועצה הזמני. פרל זכה ברוב של 52.6 אחוזים עם 3,099 קולות, לעומת 46.5 אחוזים שבהם זכה וולף – 2,755 קולות. המועמד השלישי, שם טוב חווה, זכה בפחות משני אחוזים אחד מהקולות.

לאחר קבלת התוצאות אמר פרל: "אני מודה לתושבי גוש עציון על האמון והתמיכה. אני מתחייב להיות ראש המועצה של כל תושבי גוש עציון ללא הבדל של דעה או תמיכה פוליטית כזו או אחרת. אנו שמים מאחורינו את מערכת הבחירות ומסתכלים קדימה אל עבר העתיד והאתגרים העומדים לפנינו".

פרל ציין כי יעמיד את נושאי החינוך והרחבת הבנייה בגוש בראש סדרי העדיפויות שלו, והודה ליועץ האסטרטגי אבי לרנר שהוביל את הקמפיין.

יו"ר הקואליציה ח"כ זאב אלקין, המתגורר בשטחי המועצה, התקשר לברך והבטיח כי יפעלו יחד לקידום ופיתוח האזור.

ראש מועצת אפרת השכנה עודד רביבי הגיע למטה הבחירות של פרל ובירך אותו על ניצחונו וציין כי יחד יובילו לשיתוף פעולה למען תושבי האזור כולו.