עם סיום הסדנא לאימון אישי והעצמה שהופעלה בישיבת "תפארת התורה" התקיים בעיריית בני ברק טקס הענקת תעודות הסיום לעשרות תלמידי הישיבה • כנסו

שיתוף פעולה חשוב בין עיריית בני ברק, ישיבת "תפארת התורה", משרד הרווחה והשירותים החברתיים והביטוח הלאומי, במסגרת פרוייקט "עתיד בטוח" לאימון אישי והעצמה, סייע רבות לתלמידים, לחיזוק שייכותם והתמדתם במסגרת הישיבתית.

קרא עוד:

[postim]

עם סיום הסדנא לאימון אישי והעצמה, שהונחתה ע" י הרב שמואל קוטיינר מחברת "אתגרים" ושהתקיימה בין כותלי הישיבה, בנוכחותו של הרה"ג רבי יוסף קשאני, ראש הישיבה, הצוות והחונכים, התקיים בעיריית בני ברק טקס להענקת תעודות סיום הסדנא לעשרות תלמידי הישיבה.

הטקס נערך בהשתתפות בין היתר: ראש הישיבה הרה"ג רבי יוסף קשאני שליט"א וראש העיר בני ברק יעקב אשר.

סדנא זו היא חלק מפרוייקט "עתיד בטוח" שהוקם בשיתוף הביטוח הלאומי, משרד הרווחה והאגף לשירותים חברתיים של העירייה.

ראש העיר בירך בהתרגשות את התלמידים ואת עובדי האגף שמלווים את הבחורים וקשובים לצרכיהם שעות רבות, למען הצלחתם. כמו"כ הדגיש את נושא האחריות האישית והוסיף שההצלחה תלויה רק בהם. ראש העיר הבטיח לנוכחים, שהעירייה שחרטה על דגלה את נושא הנוער תקדם פרוייקטים נוספים לרווחת התלמידים.

ראש הישיבה הרה"ג רבי יוסף יוסף קשאני שליט"א, הודה לנוטלים חלק בפרוייקט ייחודי זה: יעקב אשר, ראש העיר; גב' ארלט מויאל, מנהלת האגף לשירותים חברתיים; גב' שרי בן יהודה, מנהלת היחידה להכשרה מקצועית, על התמיכה בפרוייקט ועל הליווי האישי לו זכתה הישיבה ע"י צוות העובדים המסור והמקצועי, ובפרט הרב יחיקם גמליאל, יועץ רה"ע ומנהל תרבות ונוער ומר שלמה בנזימן, רכז הישיבות.

לאחר מכן, שיתף נציג החונכים את הנוכחים בתהליך אותו חווה יחד עם הנערים ותיאר מנקודת מבטו את השינוי שחל אצל הנערים ברוחניות ובגיבוש החברתי שתרם לשייכותם ולהתמדתם במסגרת הישיבתית.

לסיום חשף נציג הבחורים בפני המשתתפים את רשמיו האישים ושיתף את הנוכחים בשינוי שחל בו. בין היתר אמר, כי סדנא זו עזרה לו לקחת אחריות על עצמו ולהכיר את עצמו ואת הסביבה טוב יותר ושיפרה את יכולת התמדתו בישיבה ואת כל הליווי שהעיריה נותנת במשך כל השנה.

בסיום הטקס הוענקו תעודות הסיום ע"י ראש העיר ושי לכל תלמיד.

ראש עיריית בני ברק בטקס חלוקת התעודות