עשרות מתנדבים וצוללנים משתתפים זה היום הרביעי בחיפושים אחרי נתן חג'אני מבני ברק שנעדר בכנרת מאז יום שישי האחרון. בני משפחתו משמיעים טענות קשות על התנהלות המשטרה, ומבקשים מהציבור להתפלל לנס

החיפושים אחרי נתן חג'אני, תושב בני ברק בן 25 שנעדר מאז יום שישי בכנרת: החל משעות הבוקר המוקדמות פועלים צוללי זק"א יחד עם צוללי היחידה הצפונית של משטרת ישראל בצלילות חיפוש בתנאים מורכבים אחר הנעדר נתן חג'אני שעקבותיו נעלמו מאז יום שישי האחרון.

עידו קטץ מפקד יחידת הצוללים של משטרת צפון, משבח את שיתוף הפעולה עם זק"א המהווה מכפיל כוח מקצועי ומנוסה בשטח למען המטרה הנעלה של הבאת הנעדר למנוחה מכובדת.

חיים אוטמזגין מפקד יחידת הצוללים של זק"א: "נסיונם של יחידת הצוללים הצפונית של משטרת ישראל מהווה עבורינו מצפן מקצועי ומאפשרת לנו להיות שותפים ועמיתים מקצועיים במשימה מורכבת ומאתגרת."

אביו, הרב אהרון חג'אני, שחזר: "שוחחתי איתו ביום שישי, הוא היה נשמע לי לא טוב, אבל סיכמנו להיות בקשר". הוא גם הפציר בעירייה לשים סוף למפגע באזור בו נסחף בנו, מאחר וזה הפך למקום מועד לפרענות.

אשתו של הנעדר פרסמה הבוקר הודעה לציבור בה היא שיתפה בתחושותיה הקשות: "בעלי, אח שלו והחבר קפצו לשנייה למים להתרענן, ובעלי לא החזיק מעמד וטבע מול העיניים שלי….המשטרה לא עוזרת בכלום ולא עושה כלום. אני יושבת מול הכינרת חסרת אונים".

היא הוסיפה: "איבדתי את אבא שלי בגיל קטן בבריכה, הוא טבע לי מול הפנים, ועכשיו בפעם השנייה אני עוברת את אותו הסיוט עם בעלי…קמנו לעוד בוקר ללא עזרה רק מתפללים לנס".

אחותו אמרה אמש בראיון לכלי התקשורת כי הם אינם מאבדים תקוה. "עוד נחזור לראיין אותו על הנס שנמצא בחיים", כלשונה.

יצוין כי גם חמותו השמיעה הבוקר ביקורת על התנהלותן של חלק מגופי ההצלה בחיפושים.