בעיר הסינית צ'ונגצ'ינג, מתגוררים מיליוני בני אדם בצפיפות איומה, וכאשר החליטו להרחיב את תוואי הרכבת, נוצרה בעיה: צריכים לפנות אלפים מבתיהם. הפתרון? חבל להכביר במילים. כנסו לכתבה וצפו בסרטון

כשמהנדסים ואדריכלים בעיר צ'ונגצ'ינג שבסין היו צריכים לפנות מקום עבור נתיב חיוני למערכת הרכבת המקומית, הם מצאו פתרון יצירתי ובנו את מסלול הנסיעה של הרכבת כך שהוא עובר בתוך בניין דירות. צפו.

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח שפסי הרכבת עוברים דרך בניין דירות בן 19 קומות בעיר מרובת מגדלי המגורים. בסרטון וידאו שמתעד את נסיעת הרכבת רואים אותה נוסעת על גבי מסילה ואז נבלעת בתוך בניין הדירות.

המרוויחים הגדולים מהקמת מסילת הרכבת החדשה הם כנראה דיירי הבניין שדרכו עוברת הרכבת. לפי העיתון הבריטי "טלגרף", אחת התחנות של הרכבת ממוקמת בין קומות שש ושמונה של בניין הדירות.

ואם דאגתם לאיכות השמע של המתגוררים בבניין, נספר לכם כי הרעש של הרכבת עוברת דרך הבניין לא ממש שונה מרעש רגיל של רכבת נוסעת או של מדיח כלים בזכות ציוד מיוחד לצמצום רעש שהותקן בתחנה בבניין.

דובר של רשות התחבורה בעיר צ'ונגצ'ינג, שבה חיים יותר 49 מיליון תושבים, אמר שהעיר צפופה יתר על המידה מבחינת בנייה ושהאתגר הגדול ביותר של ראשיה הוא למצוא מקום פנוי לכבישים חדשים ופסי רכבת. בינתיים הם מצאו פתרון…