צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בנט, אל תדאג לנו: הרהורים על ממשלת השמאל הקיצונית והמסוכנת / דוד ברמן 

55 חוקים נגד היהדות והחרדים עברו אז בידי "הדואגים" השקרנים הללו. תוכנית הרעבה מהגן דרך הקייטנות הישיבות הכוללים המשפחות הברוכות עד זקנה ושיבה הם יישמו. "לעזור לנו"
 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

הרבה יש לכתוב על הממשלה הזו. הזעם עצום. כמויות השקרים והדמגוגיות הנשפכים פשוט הזויות. ננסה טיפה לתמצץ אותם כאן.

בנט החל בטרמינולוגיה החדשה-ישנה שלו שהוא "בא לדאוג לציבור החרדי", זכור לי את זה טוב מאוד מממשלת הזדון הקודמת שלו, שכל יום שעבר עוד איזה גזירה ועוד איזה חוק נגד היהדות והחרדים, דובריו והוא בעצמו יצאו בנאומים "אנחנו דואגים לציבור החרדי מעצמם", "בשקט מודים לנו" זה היה תמיד המלח על הפצעים. סוג של הרצחת וגם ירשת. אתה תוקע לי חרב, אבל גם אסור לי להרגיש כאב, "דואגים לנו". אכזריות במיטבה.

כולנו זוכרים את ההבטחות הסדרתיות של בנט וחבריו בבית היהודי "לא יהיו סנקציות פליליות"  "לא נעקור בחור מהסטנדר", והרי בנט-והבטחות זה הרי אש ושמן, שלעולם לא הולכים יחד, וכולנו הרי זוכרים את הסנקציות הפליליות שעברו גם עברו בתמיכת בנט ושקד. מהסטנדר לא נעקר בחור,  כי ברוך השם הנציגות החרדית הפילה את הממשלה והביאו חוק מתוקן, שכעת שוב נפסל בבגץ, ואכן עולם התורה בסכנה חמורה. 

55 חוקים נגד היהדות והחרדים עברו אז בידי "הדואגים" השקרנים הללו ! תוכנית הרעבה מהגן דרך הקייטנות הישיבות הכוללים המשפחות הברוכות עד זקנה ושיבה הם יישמו. "לעזור לנו" . 

והמצב כעת עוד הרבה יותר מסוכן,  הפעם זו ממשלה בלי הליכוד, אלא עם מרצ והעבודה, ובנט במפלגה עצמאית ללא שום השפעה מגורמים יותר יהודים שהיו בבית היהודי דאז. השם ישמרנו מה שהולך לקרות פה. שריד ופליט מהצביון היהודי והעולם החרדי הם לא יתנו להישאר. היו לא תהיה.

בנט כעת גם מצטדק שבממשלה האחרונה הוא נשאר אז באופוזיציה, "והחרדים לא עשו דבר". הוא נשאר באופוזיציה לא מעט באשמתו, בגין דרישות סחטניות מופרזות שדרש מביבי. וחוץ מזה לא קמה ממשלה המיוסדת לעקור את האינטרסים שלו,  היה ממשלת ימין פריטטית סבירה, עם רפי פרץ עוד כשר מטעמם.

כעת הוא מקים, במו ידיו,  ממשלת שמאל קיצונית, מטורללת, שהדבר היחיד כמעט המוסכם שמה, זה לכסח את הסטטוס קוו, וללכת על הראש של החרדים. זה הנושא היחיד כמעט שיש סביבו תמימות דעים במועדון הסדום הזה.

בנט אל תדאג לנו ! באת עם וועדת חקירה בראשות שופט על מירון, נו באמת, תאמין לי שזה הנושא שהכי פחות משנה, עם כל הצער על האסון הנורא הזה, וועדת חקירה ממלכתית עם שופט או בלי שופט כפי שאנחנו רצינו, לא יהפוך אף אחד פה למאושר ולא מזיז את קצה הזרת , תפסיק עם הדמגוגיה ואחיזת העיניים.

רבות יש לכתוב, מהמסתעף מכל הליקוי מאורות זה, על מצב הציבור הדתי הלאומי, איך זה התדרדר לפה ? מערוגותיו צמחו גידולי פרא אלה. חשבון נפש נוקב ומהותי אליהם לעשות. כל סאגת ניר אורבך, שזרק את כל הרבנים שלו, אבל התייצב ככסיל להקשיב "לפורום רעב-ניות"  רפורמים ממש, זה מה שנהיה מחלק מהציבור הזה. כי בלי היצמדות לתורה אין ולא נשאר לבסוף כלום, ומתדרדרים כגרועים שבאוייבי עם ישראל !

כאשר יענו אותנו כן נרבה וכן נפרוץ. עברנו את פרעה נעבור גם אותם.

כתבות קשורות

7 תגובות

 1. כל מה שאתה כתוב נכון ועצוב. תודה שהסיום שלך מעודד.
  אמן.

  אבל דבר אחד חסר לי במה שכתבת.
  איפה הזעקה שלנו לריבונו של עולם?
  למה אנחנו לא מתעוררים להבין שזה לא הוא. שהוא רק מקל.
  למה אין קריאה במאמר לפנות למי שמחזיק במקל?

  אולי בכלל כל הבלגן הזה קורה כי בעל המקל רוצה שנפנה אליו.
  אשמח שתגיב.

 2. ענה כסיל כאיוולתו.
  ראשית, שמן ואש בהחלט הולכים יחד.
  שנית, איזו התחמקות מפותלת מלהאשים את הליכוד שהיה אז בראשות הממשלה.
  3, גם לחרדים הוצע כעת להצטרף לממשלה, אבל דבקותם בביבי (שהיה ב2013 ראש הממשלה)מנעה מהם להצטרף.
  4, למה השנאה והבורות של הכותב כלפי הציונות הדתית? רפי פרץ היה שר מטעם ימינה? איזו שטות זו. ומדוע להתגולל על הציונות הדתית כולה ולהכליל? וכי לא שמעת את סמוטריץ בשבוע האחרון?
  תמשיכו לשנוא ואני אשתכנע יותר ויותר שהצדק עם בנט.

 3. אם את החושב שאתה יותר חכם מהרבנים שהם אמרו לא לשבת עם הממשלת שמאל הרעה הזאת
  אז עדיף שלא תגיב בכלל באתר הזה
  אני לא יודע אם אתה טפש ובור או פשוט רשע!!!!!!!!!1

 4. לקובי,
  מה אתה מתרגז על תגובת המכונה "השנאה לא תנצח"?
  אתה לא מבין שמדובר במשת"ף מטעם בנט והמפלגות הנוגעות בדבר, שמגיבים באתרים החרדיים ומטרילים 'בשליחות הבוס'?? מי אמר לך שמדובר בכלל באדם חרדי?? או אפילו דתי?? לפי התוכן, אני מוכן כמעט להישבע שלא.

 5. בטח השנאה לא תנצח. רק אהבה.
  אבל מה לעשות שאנחנו רוצים לאהוב את מי שהשם אוהב.

  מסכן התבלבלו לך הדעות. הצדק לעולם לא יהיה עם אדם שגנב קולות מאנשים שמרגישים מרומים. הוא לא יהיה ראש ממשלה בחיים.

 6. זו גניבת השלטון, בדיוק כמו שאשמדאי גנב את המלוכה משלמה המלך, יש רוב ימני בכנסת, והשמאל שיחד נציג ימני על ידי שהבטיחו לו את השלטון, וקבלו תמיכה מהאחים המוסלמים, זו גניבת שלטון בדרכי רמיה, הוא לא לגיטימי, וצריכים להחרים את ישיבות הכנסת עד שישיבו את הגניבה, לא להפסיק לצעוק על בנט שקרן, רמאי, גנב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן