האדמו"ר מויז'ניץ: 'בעלי אייפונים אל יכנסו אלי עם קוויטל'

אלפי חסידים עשו את החג בקרית ויז'ניץ בבני ברק, במוצאי החג נשא האדמו"ר דברים חוצבי להבות בהם הורה למחזיקי האייפונים של יכנסו אליו עם קוויטל
 • "יצליחו בלימודם בזמן הבעל"ט" ברכתו המרגשת של הגאון הרב פינקל

  תוכן מקודם

 • 12 יתומים זעקו השבוע ברוך דיין האמת וכעת הם זועקים אליך

  תוכן מקודם

 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • האימון שלך שווה יותר עם GO >>

  תוכן מקודם

המוני חסידים מכל קצוות תבל הגיעו לעשות את ימי ראש השנה במחיצת מרן אדמו"ר מויז'ניץ שליט"א.

קרא עוד:

[postim]

בשנים האחרונות לאור התרבות החסידים בלעה"ר נאלצה הנהלת המוסדות להקים אוהל ענקי בסמוך לבית החיים ויז'ניץ, דבר שהיה כרוך בהוצאות מרובות ובטורח להמוני חסידים, אך במהלך השנה נמצא פתרון יעיל כאשר במהלך השנה האחרונה חובר היכל הטישים עם בית המדרש, והיווה תועלת מרובה לאלפי החסידים שהגיעו לעשות את ראש השנה הראשון במחיצת האדמו"ר מאז הוכתר בחודש אדר האחרון.

כזכור האדמו"ר הורה לחסידיו בסעודה שלישית לפני כשבועיים שלא לסובב פניהם אליו בעת תפילות הימים הנוראים, שזה מנהג הנוגד את ההלכה, לפיכך נהנו המוני החסידים לשמוע את קולו של האדמו"ר בעת תפילת שמונה עשרה בלחש, אחד החסידים שרכש מקום במרכז בית המדרש סיפר לJDN בהתרגשות כי למרות המרחק וגילו המופלג, שמע היטב את קולו של האדמו"ר בתפילת הלחש.

בטיש נעילת החג שהסתיים לפני שעות אחדות נשא האדמו"ר מדברות קודשו, ובמהלכן התריע כי מי שמחזיק אייפון וכל כיוצא בזה שלא יהין להכנס אליו עם קוויטל להתייעץ ולהתברך.

יצויין כי בליל החג עברו אלפי החסידים לפני מרן אדמו"ר במשך כ-3 שעות להתברך בברכת שנה טובה, האדמו"ר קיבל את החסידים בחדר קבלת הקהל בבית זקנו הרה"ק בעל אמרי חיים זיע"א ברח' אהבת שלום 15,  אחד מזקני החסידים סיפר לכתב JDN כי האדמו"ר השיב לכאו"א את כל הנוסח במלואו, 'לשנה טובה תכתב ותחתם לאלתר לחיים', ולא קיצר למרות המון האדם שצבא על פתח והמתין בקוצר רוח לברכתו של האדמו"ר.

 

 

כתבות קשורות

אַהֲרֹן כַּהֲנָא קַדִּישָׁא • הילולת הרה"ק מהר"א מבעזלא זיע"א
אתרא קדישא מירון: שבת התאחדות לקהל חסידי אשלג
יִזְכּוֹר אַהֲבָתָם • הילולת כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה זצ"ל
וְרוּחַ נָכוֹן חַדֵּשׁ בְּקִרְבִּי: מרן הגר"ד לנדו הגיע לקעמפ של הישיבה ושורר ניגוני רגש • צפו
מעמד כבוד התורה בישיבה קטנה ברסלב בית שמש בראשות הגרי"מ שכטר
הנשיא וראש הממשלה פתחו את מבצע החיסון השלישי; בנט המציא מצווה
התרסקות המטוס והתאונה המפחידה • עשרת הסרטונים הנצפים של השבוע
משרד ההגנה הבריטי: ספינה בבעלות ישראלית הותקפה מול עומאן
מסמך אמריקני שדלף: "וריאנט דלתא מדבק כמו אבעבועות רוח"
מחדל הקורונה: עלייה משמעותית נוספת במספר החולים במצב קשה
העורבים ניקרו את האוח הצעיר; כך הוא הוחזר לחיק הטבע • צפו
לִבָּאִי בְּאוֹרַיְתָא • סיום מסכת פסחים בחצר הקודש סקאליע

10 תגובות

 1. יצא לי להכנס ביום ב' דר"ה בשעה 5:30 אחה"צ להיכל ביהמ"ד בויז'ניץ. מה אומר ומה אדבר, כבר ראיתי את ויז'ניץ בהרבה הזדמנויות, אבל את זה עוד לא ראיתי. אלפי אלפים עם טליתות, גדשו את ביהמ"ד בעת תפילת מנחה [ועוד המונים שהתפללו במניינים אחרים ברחבות השונות], ובמרכז ביהמ"ד ניצבת הבימה המיוחדת שעליה עמד האדמו"ר שליט"א כשהוא חבוש בשטריימל אך מעליו עדיין הטלית והקיטל שנותרו מתפילת מוסף, וקולו בעת השתפכות התפילה "ואימממממתךאאאא על כל מה שבראת" משתפך נרגשות בכל חלל ביהמ"ד, כשכולם מלחשים אחריו את התפילה בדביקות.
  כזאת עוד לא ראיתי.
  ויה"ר שאכן יתקבלו התפילות לרחמים ולרצון, און מיר אלע זאלן האבן געפויעלט אלס גוטס.

 2. אשרי הדור שזכינו לאדמו"ר ברמה כזאת, כל הכבוד על המערכת נגד האייפון וכד', ובעיקר על הדוגמה איך לוותר בצורה שכולם עומדים ומשתאים, איני חסיד ויזניץ אבל רמת ההערכה שלי ושל הרבה מחברי בכולל לאדמו"ר מויזניץ ולחסידות בכלל עלתה לרמה גבוהה, יישר כח על קידוש שם שמים. ועוד ועוד.

 3. דווקא מי שמוותר זה אחיו האדמור מויזניץ הצעיר שלא דורש כלום
  וזה שאחיו הגדול מוותר איני יודע במה זה מתבטא הוא הרי קיבל את הכל

 4. זכיתי לשהות שם בר"ה!!!!!!! אני עדיין תחת הרושם! פשוט אין מילים – – – – לא חשבתי שעוד אזכה בשנות סתר כאלו לכזה הארה! זקנים עם נערים הוזילי דמעות כמים במשך כל תפילות החג, כשזכינו לשמוע את קולו בקודש מתוך השתפכות הנפש ושפלות עצמו, וכל כולו מתמוגג למען השכינה הק' בעת הפסוקים של מלכות וכו' וכו' אין מילים

 5. מעניין שהוא צריך לאיים כזה דבר כנראה יש לו בחסידות הרבה ליכלוך ואייפון ואינטרנט כי בחצרות אחרות האדמו"ר אמר להוציא את זה ועל המקום מי שהיה לו זרק את המכשירים הפסולים אם צריך לאיים סימן שהמצב בכלל לא טוב

 6. הייתי אצל האדמו"ר הק' במרכז חסידי ויזניץ והייה מאוד מרומם אווירה נעלה של ראש השנה בלי להסתכל על חיצניות איזה בגד לבש האדמור

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן