גאב"ד אנטוורפן מינה את הגר"ש גרינפלד לממלא מקומו כרב קהילת אלכסנדר

קהל רב מתושבי אנטוורפן ומחברי קהילת אלכסנדר באנטוורפן נטלו חלק במעמד סיום הש"ס שנערך בקהילה יחד עם הכתרת רב לקהילה • סיקור וגלריה

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

 • את היין הזה כבר טעמתם? לחיצה אחת והשליח בדרך אליכם

  תוכן מקודם

 • בעקבות פטירת האב חתונת הבת נדחתה

  תוכן מקודם

קהילת אלכסנדר חגגה ביום חמישי האחרון – י"ב אלול יום הילולת היהודי הקדוש מפשיסחא זיע"א, שמחה כפולה, חברי הקהילה סיימו את הש"ס שנלמד במסגרת שיעור הדף היומי, וגם הכתירו רב חדש לקהילתם.

קרא עוד:

[postim]

האחרון שכיהן בתפקיד הוא גאב"ד אנטוורפן כיום הגה"צ רבי אהרן שיף שליט"א שעזב את התפקיד לטובת תפקידו הרם כיום, הגאב"ד שליט"א הכתיר את הגאון רבי שלום משה חיים גרינפלד שליט"א לממלא מקומו כרב חסידי אלכסנדר באנטוורפן.

בתחילת נאומו הקריא גאב"ד אנטוורפן את כתב ההכתרה ששלח כ"ק אדמו"ר מאלכסנדר שליט"א למעמד, לאחר ההכתרה הריעו הקהל בתשואות ובקריאות מזל טוב ועברו ללחוץ את ידיו של הרב גרינפלד, לאחר מכן כובד הדומ"צ החדש לסיים את הש"ס.

אביו של הדומ"צ החדש מוה"ר רבי שמואל גרינפלד שליט"א  המכונה ' הצדיק מאנטוורפן' השתתף גם הוא ונשא דברים לכבוד המעמד.

צפו בגלריה מהמעמד בביהמ"ד אלכסנדר 

סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (1) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (2) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (3) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (4) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (5) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (6) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (7) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (8) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (9) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (10) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (11) סיום הש''ס והכתרת דומ''צ אלכסנדר באנטוורפן (12)

9 תגובות

אם הוא ילך בדרכו של מורו ורבו מרן הרב שליט"א – הוא יגיע רחוק בעזהשי"ת !

יש שם חסידי אלכסנדר בכלל ?
בתמונות אין בכל אופן !

(לגדול בישראל), להפך אם הוא ילך בדרכו של מורו ורבו שליט"א הוא לא יגיע רחוק, הוא יאבד את ת"ת אנטוורפן הוא ירסק את בית חינוך. וגם יסודי התורה יברח ממנו. עדיף שלא ילך בדרכו.

התחלה חשבתי שזה ליפא שמעלצר

משהו לא מסתדר אתם מביאים, בתחילת נאומו הקריא גאב"ד אנטוורפן את כתב ההכתרה ששלח כ"ק אדמו"ר מאלכסנדר שליט"א למעמד, לאחר ההכתרה הריעו הקהל בתשואות ובקריאות מזל טוב ועברו ללחוץ את ידיו של הרב גרינפלד, לאחר מכן כובד הדומ"צ החדש לסיים את הש"ס. משמע מזה שזה לא מינוי של גאב"ד אנטוורפן אלא כתב הכתרה של האדמו"ר מאלכסנדר,
אבי היקר לשאלתך אם יש שם חסידי אלכסנדר אכן יש ויש, בית החסידים אלכסנדר הוא אחד מן ביהח"ס המפוארים באנטוורפן, רק שהם לא אנשי פוזה ולכן לא מופיעים בתמונות . הנני מאחל לרב החדש שילך בדרכי קודמו בכל המובנים ואז השמים הם הגבול להצלחתו.

אסור לכתוב לשון הרע אלוללללל!!!!!

אסור לכתוב לשון הרע אלולללל!!!!

בחירה מוצלחת של ביהמ"ד אלכסנדר

הוא יצליח, בן אדם פשוט חי ברמה של כולם הוא יצליח בעזרת השם.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן