ביוזמת האדמו"ר מסאטמאר: אלפי בחורים יתכנסו 'לגדור גדר' בפרץ הטכנולוגיה

על פי קריאת האדמו"ר מסאטמאר, אלפי בחורי ישיבות יתכנסו מחר באולמי עטרת אברהם בוויליאמסבורג לגדור גדר ולעמוד בפרץ האינטרנט, האדמו"ר מסקולען וגאב"ד ירושלים ישאו מדברותיהם

אלפי בחורי חצר הקודש סאטמאר צפויים להשתתף מחר (רביעי) ד' דסליחות, בכנס מיוחד 'לגדור גדר' שיזם כ"ק אדמו"ר מסאטמאר שליט"א.

קרא עוד:

[postim]

על פי קריאת האדמו"ר ישתתפו כל בחורי סאטמאר הלומדים בישיבות ברחבי ניו יורק, וזאת במטרה לגדור גדר ולעמוד בפרץ נגעי ופגעי הטכנולוגיה, במהלך הכינוס שייערך באולם 'עטרת אברהם' בוויליאמסבורג, יובאו גדרים וסייגים כדי שלא יוחדרו כלי המשחית אל היכלי הישיבות.

מלבד האדמו"ר מסאטמאר שישא את המשא המרכזי, צפויים גם להגיע עשרות רבנים ואדמו"רים ובראשם כ"ק אדמו"ר מסקולען שליט"א שאף יישא דברי חיזוק והתעוררות בפני הבחורים, עוד נמסר לכתב JDN בארה"ב כי כ"ק גאב"ד ירושלים רבי יצחק טוביה ווייס שליט"א ישם גם הוא דברים בשידור חי ממעונו בירושלים.

בנוסף לבחורי ישיבות סאטמאר צפויים גם להשתתף בחורים מישיבות וקהילות אחרות בניו יורק, כדי להתחזק יחדיו ולהתקרב אל אביהם שבשמים בימים אלה א'ני ל'דודי ו'דודי ל'י.

האדמו"ר מסאטמאר אף הגדיל לעשות ויצא בקריאת קודש בה כתב "חובה מוטלת על כל תלמיד לבוא ולהשתתף באסיפת קודש זו"… "ועל ההורים מוטל לזרז את בניהם שישתתפו ויופיעו באסיפה לשם שמים זו"

הכינוס הנוכחי הינו השלישי במספר בנושא פגעי הטכנולוגיה שיזם כ"ק אדמו"ר מסאטמאר, שכן בחודש סיוון האחרון כינס האדמו"ר את אלפי חסידיו מקטן ועד גדול מכל רחבי ניו יורק לכינוס 'תקנה לדורות', מס' ימים לאחר מכן כינס גם את כלל אברכי הכוללים בניו יורק, בהם השמיעו גדולי הרבנים ובראשם האדמו"ר תקנות חמורות בנושא ההחזקה ושימוש באינטרנט, ואף התנו את קיום התקנות בקבלת הבנים והבנות לשורות מוסדות החינוך של סאטמאר ברחבי תבל.

 קריאת קודש-page-001 וראו-page-001 גדר בעדי-page-001

6 תגובות

א אמתה מנהיג אהן קיין שום טראסק און אהן קיין פראפעגאנדע

גרויסע רבי וואס פילט זיך אן די אלול טעג מיט פראפעגאנדע און נערישקייטן

וויי צו דיר אברומי, דאס הייסט נארישקייטן, אינטערנעט, MP3 וכדו' דאס הייסט נאשריקייטן וואס הייסט שוין יא גוט'ס….

צו אברומי און גאנץ כלל ישראל…
שיין קוקט מען אויס, אז דאס איז נארישקייטן,
קיק זיך אים ווי הענק שטייען,
5 טעג פאר ראש השנה זאגט מען אז התעוררת קעגן דע אינטרנט איז נארישקייטן
געוואלד אין געשריגן…………………..

ללא הורדת ערכו של החיזוק בענין הטכנולוגיה, אינני מבין מדוע אין מקיימים עצרת חיזוק או אסיפת כלל ישראל לביעור נגע המחלוקת הנורא השוררת בקרבנו, ואין קהילה כמעט שאינה נקיה מזה, אם זה סאטמער ובאבוב בארה"ב, או ויז'ניץ ופוניבז' בא"י, שכפי הנראה נגע זה פושה יותר במחננו גם אצל היראים, עד מתי נחשה ליצה"ר זה שהחריב את ביתנו והגלנו מארצנו?
הבעיה היא, שיצה"ר זה קשה יותר לעקור, משום שכל אחד משוכנע שהוא נלחם למען כבוד שמים. וע"ז אמרו "כל מחלוקת שהיא לשם שמים" – שכל אחד חושב שנלחם לשם שמים – "סופה להתקיים" – לא תגמר המחלוקת…

לדעתי זה נכון. ודווקא בארה"ק שלא עשו שום כנס מרכזי בענין הטכנולוגיה הכי נחוץ לעשות כנס בענין המחלוקת ופוליטיקה שעושים שמות ומכלים כל חלקה טובה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *