ראש השנה אצל הרבי? שביתה פתאומית בנמל התעופה בן גוריון

מאות ואלפי יהודים שמשאת נפשם היא לשהות אצל רבם לרגל חודש תשרי הקרב ובא, נתקעו בשדה התעופה לרגל שביתה כללית בה פתחו העובדים בשעות האחרונות.

שביתה פתאומית של עובדי המל התעופה בן גוריון בגין טענות על הרעה בתנאים ואי עמידה בהסכמים שנחתמו אך לפני שבועיים, מאיימת להשבית את שמחת החג בקרב מאות ואלפי חרדים אשר שמים פעמיהם בימים אלו אל מקום משכו רבותיהם.

קרא עוד:

[postim]

הבולטים בין הנתקעים הם חסידי ברסלב החפצים בכל מאודם לזכות ולקיים את אשר כתב ר' נחמן בספריו הקדושים על גודל שגב ומעלת השהייה אצלו בימי ראש השנה, לצורך כך כל השנה הם אוגרים פרוטה לפרוטה בכדי לזכות  לקיים את משאלת הכיסופים הגדולה ביותר בחייהם, השביתה עכשיו משביתה את ההכנות ומכניסה את כל החסידים לדאגה גדולה.

כמו כן חסידים מכל החוגים וכן מלמידי הישיבות הקדושות שר בכל ראש השנה באים להתפלל בימי הדין עם רבותיהם ראשי הישיבות, וכן תושבי חו"ל המעוניינים לחוש את אימת הדין בירושלים עיה"ק סמוך ונראה למקום שלא זזה שכינה משם מעולם, ובתוך ההווי של הימים הנוראים, כולם עוקבים בדאגה אחרי השביתה שפרצה בזמן כל כך לא אידיאלי.

בנמל התעופה מודעים לרגישות הרבה ולהשלכות של שביתה בעיתוי כזה, ומקיימים דיונים קדחתניים הן מול העובדים והן מול משרד האוצר לבדוק ולבחון מקרוב את תוצאותיה של השביתה ואת הדרכים לסיומה באופן המהיר והרצוי לכל הצדדים.

יחד עם כל שבטי ישראל אנחנו בJDN נמשיך ונעקוב עד לסיומה של הסאגה הזאת שהתרחשה עלינו ימים ספורים לפני תחילת השנה החדשה.

2 תגובות

נמשיך ונעקוב? נו כבר! מה קורה שם? יש מה לצאת ולראות?

זה בראך גדול, כל הפרענקים ישארו כאן ה"י

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו