זעזוע בירושלים: נערי שוליים חיללו את ביהמ"ד קאמרנא לעיני האדמו"ר

חמישה נערי שוליים התפרצו הבוקר אל תוך ביהמ"ד קאמרנא בירושלים, האדמו"ר ובנו למדו בחברותא, הוא ביקשם לעזוב ונעל אחריהם, לאחר מכן שבו וניפצו את דלת ביהמ"ד

זעזוע הבוקר בחסידות קאמרנא בירושלים: בשעה 7:00 (ראשון) הגיעו חמשה נערי שוליים לפתח בית הכנסת קאמרנא שבשכונת ארזי הבירה בירושלים אלה החלו להשתולל במקום תוך כדי קריאות וצעקות.

קרא עוד:

[postim]

האדמו"ר ובנו שקובעים חברותא מידי יום שעתיים לפני התפילה מהשעה שש עד תחילת שחרית בשעה שמונה ביקשו בנועם ובכבוד מנערי השוליים שיעזבו את המקום, מכיוון שברצונם להמשיך בלימודם, החמישה אכן יצאו מהמקום ובן האדמו"ר נעל אחריהם את דלת בית הכנסת שלא ישובו עוד להפריע.

הללו אכן עזבו את שאח בית המדרש והאדמו"ר ובנו חזרו ללימודם, אך לאחר מספר דקות חזרו אותם נערי שוליים כשאלות ברזל בידיהם והחלו להכות בדלת בית המדרש המורכבת מזכוכית אחת גדולה, מובן שריצפת הכניסה התמלאה ברסיסי זכוכיות, לאחר שביצעו את זממם מיהרו לעזוב את המקום בריצה מחשש שהמשטרה עוד דקות ספורות בעקבותיהם.

בן האדמו"ר הזעיק את מיידת את הגבאי, הלה החל מיד בניקיון הרסיסים לקראת הגעת המתפללים, ומקביל הזמין מיידית זגג שיגיע מיד לאחר התפילה לתקן את הנזק.

נכדו של האדמו"ר בשיחה עם JDN מלין על כך שישנם עשרות נערי שוליים בשכונת ארזי הבירה ושמואל הנביא, אבל במקרה דנן הנערים אינם מתושבי השכונה, וגם אינם מוכרים לנערי השוליים המתגוררים בשכונה.

בחסידות קאמרנא הבטיחו כי לא ישקטו ויבואו חשבון עם אותם פוחזים על המעשה הנפשע, יצויין כי לפני שנתיים אירע סיפור דומה בבית הכנסת 'סאדיגורה' הממוקם בשכונה, גבאי קאמרנא קבעו פגישה עם גבאי סאדיגורה, כדי לתכנן את הצעדים וההליכים המשפטיים נגד התופעה.

7 תגובות

האדמו"ר הזה מקובל גדול כידוע. מוכן להתערב שיענשו השנה אם לא יתחננו לסליחתו

אני לא מקנא בפוחזים הללו, אחרי שבחסידות קאמארנא הבטיחו כי לא ישקטו ויבואו חשבון איתם.

מסכנים, הלואי שיחזרו בתשובה שלמה לפני הבורא.

כלל ידוע הוא שאסור להתחיל עם אדם שהוא םחות ירא שמים ממך כיון שהוא יעשה דברים שאתה לא תוכל לעשות לו, כל שכן נערי שוליים שהם מאוד פגיעים רגישים ולכן הם מסוכנים מאוד.
היה עדיף שהם היו מתעלמים מהנעלי שוליים אבל הם כנראה פגעו בהם לכן קרה מה שקרה.

ליוסי
מה פגע ומי פגע??
אסור כבר ללמוד בשקט? איך בדיוק מתעלמים מהם?
אמת, רחמנות גדולה עליהם, אבל אי אפשר בשום פנים ואופן להצדיק אותם
אחרת על כל גנב ופושע יש לך תירוצים עד אין סוף…

ביזיון!

צריכים לשחוט את כל העבריינים האלו כמה שיותר מהר

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן