חמישה נערי שוליים התפרצו הבוקר אל תוך ביהמ"ד קאמרנא בירושלים, האדמו"ר ובנו למדו בחברותא, הוא ביקשם לעזוב ונעל אחריהם, לאחר מכן שבו וניפצו את דלת ביהמ"ד

זעזוע הבוקר בחסידות קאמרנא בירושלים: בשעה 7:00 (ראשון) הגיעו חמשה נערי שוליים לפתח בית הכנסת קאמרנא שבשכונת ארזי הבירה בירושלים אלה החלו להשתולל במקום תוך כדי קריאות וצעקות.

קרא עוד:

[postim]

האדמו"ר ובנו שקובעים חברותא מידי יום שעתיים לפני התפילה מהשעה שש עד תחילת שחרית בשעה שמונה ביקשו בנועם ובכבוד מנערי השוליים שיעזבו את המקום, מכיוון שברצונם להמשיך בלימודם, החמישה אכן יצאו מהמקום ובן האדמו"ר נעל אחריהם את דלת בית הכנסת שלא ישובו עוד להפריע.

הללו אכן עזבו את שאח בית המדרש והאדמו"ר ובנו חזרו ללימודם, אך לאחר מספר דקות חזרו אותם נערי שוליים כשאלות ברזל בידיהם והחלו להכות בדלת בית המדרש המורכבת מזכוכית אחת גדולה, מובן שריצפת הכניסה התמלאה ברסיסי זכוכיות, לאחר שביצעו את זממם מיהרו לעזוב את המקום בריצה מחשש שהמשטרה עוד דקות ספורות בעקבותיהם.

בן האדמו"ר הזעיק את מיידת את הגבאי, הלה החל מיד בניקיון הרסיסים לקראת הגעת המתפללים, ומקביל הזמין מיידית זגג שיגיע מיד לאחר התפילה לתקן את הנזק.

נכדו של האדמו"ר בשיחה עם JDN מלין על כך שישנם עשרות נערי שוליים בשכונת ארזי הבירה ושמואל הנביא, אבל במקרה דנן הנערים אינם מתושבי השכונה, וגם אינם מוכרים לנערי השוליים המתגוררים בשכונה.

בחסידות קאמרנא הבטיחו כי לא ישקטו ויבואו חשבון עם אותם פוחזים על המעשה הנפשע, יצויין כי לפני שנתיים אירע סיפור דומה בבית הכנסת 'סאדיגורה' הממוקם בשכונה, גבאי קאמרנא קבעו פגישה עם גבאי סאדיגורה, כדי לתכנן את הצעדים וההליכים המשפטיים נגד התופעה.