תולדות אהרן ודושינסקי ירכשו דירות בהר יונה

לראשונה תתקע חסידות תולדות אהרן יתד מחוץ לירושלים ובית שמש • הר יונה תהפוך לשכונה בה יתגוררו משפחות מחוגי העדה החרדית לצד חסידי בעלזא • ומה יהיו מחירי הדירות?

אתר הנדל"ן החרדי "פתרונט" חושף כי לאחר תקופת קיפאון בשיווק הדירות בהר יונה, נרשמה השבוע תזוזה משמעותית: חסידות תולדות אהרן הגיעה להסכם עם היזמים ר' יחזקאל וולף ור' מנדי רייך, שירכשו מהם בשלב הראשון 100 יחידות דיור. כמו כן, גם בחסידות דושנסקיא נמצאים בשלב מתקדם במו"מ לרכישת דירות בהר יונה.

קרא עוד:

[postim]

לפי התוכנית, הערב אמור להתקיים כנס ראשוני בחסידות דושנסקיא, שם ניתן יהיה לקבל פרטים ראשונים אודות הפרויקט – ואילו מחר בערב יתקיים כנס הסברה בחסידות תולדות אהרן, בו ישתתפו אברכים צעירים המעוניינים לרכוש דירה בהר יונה.

חשוב לציין, כי שתי חסידויות אלו משויכות לחוגי העדה החרדית ועד כה החסידים רכשו דירות בעיקר בבית שמש וירושלים. בעוד שלחסידות דושנסקיא ישנן משפחות המתגוררות גם בבני ברק ואלעד, חסידות תולדות אהרן התמקדה רק בירושלים ובית שמש.

לפי הפרסומים, מחיר דירת 3 חדרים של כ – 80-מ"ר, פלוס מעטפת יעמוד על 532,000 שקל, ואילו מחיר דירת 4 חדרים של כ – 90 מ"ר, פלוס מעטפת יעמוד על 612,000 שקל.

לפני כשנה, בעת ההרשמה לעיר חריש, נרשמו כמאה וחמישים משפחות של תולדות אהרן, אולם בעקבות פסילת המכרזים של 'ועד הדיור המאוחד', הרעיון של חריש ירד מסדר היום.

באם אכן תהיה הרשמה בתולדות אהרן ודושנסקיא, המשמעות היא שהר יונה תהפוך לשלוחה ירושלמית של החסידיות המזוהות עם העדה החרדית, וכי אופי האוכלוסייה תהיה דומה לאלו המתגוררים ברמת בית שמש ב'.

כזכור, בחסידות בעלזא החלו בהרשמה כבר לפני כשנה, וכיום רכשו שם למעלה ממאתיים אברכים דירות.

2 תגובות

נקוה שהפעם לא יהיו להם שום הפרעות מהגורמים הידועים, ויוכלו בסייעתא דשמיא לבנות את ביתם בנחת ובשלוה.

והר יונה ישאר לפליטה גדולה
הפח נשבר ואנחנו נמלטנו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן