החלוקה הגדולה בעולם • הסדרנים התכנסו לאסיפת הכנה

סדרני החלוקה התכנסו באולם שעל ידי בית יעקב הישן • שמעו הוראות קבלו מפות להכרת המתחם • איש החסד הרב אפרים שטרן יו"ר הארגון הסביר להם בטוב טעם את הזכות שיש להם לקחת חלק בחלוקה הגדולה בעולם • צפו

 • "איבדתי את הכל, תעזרו לי לבנות מחדש" נערה צעירה מבקשת עזרה.

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • השנה לא מפספסים: "שטר הפרנסה" של גדולי הדור

  תוכן מקודם

מחר זה קורה, לאחר שהמתחם הענק ברחוב שמואל הנביא חסום לתנועה כבר מתחילת השבוע עקב פריקת מטענים כבדים של פירות וירקות, בשר ודגים, יין ומיץ ענבים, שיחולקו באופן מופתי ומסודר על ידי מפעל החסד הותיק 'עונג שבת ויום טוב' בהנהלת הרב אפרים שטרן מירושלים לכעשרת אלפים בתי אב מירושלים.

מתקרבים במפעל החסד לרגעי השיא שבהם יחזרו האלפים לבתיהם מלאים בכל טוב מחוייכים ושבעי רצון כשכמעט לא היו יכולים להיסחב לביתם עם הכמיות הגדולות המחולקים במקום.

בעונג שבת ויום טוב דאגו לכמאתיים אברכים שישמרו לא רק על הסדר הטוב אלא יפעלו למען נוחיות המשפחות המקבלים. לכל משפחה שתגיע למתחם יוצמד אברך שירכז לו את כל החבילות מכל המתחם כשלמשפחה רק נותר לקחת את החבילות הביתה.

אמש התכנסו כמאתיים הסדרנים לכנס מיוחד באולם בית יעקב הישן, לקבל הדרכה מעשית להתארגנות מסודרת,להכיר את מתחם החלוקה ואת סדרי איסוף החבילות.

צפו בגלריה מהאסיפה • צילום: שמואל דריי

10 תגובות

אשריך ר' אפרים.
זכותך גדול מאוד מאוד!!!

אין על ר' אפרוים איש החסד הכי גדול בעולם איש שמקבל את כל אדם בשמחה ובחיוך אני חי מהחלוקה שלו כל הפסח כבר עשרות שנים וצריכים ליראות איך הילידים בשמחה כשמגיע החלוקה אין לשאר השמחה הגדולה

אשריכם שהקב"ה ישלם לך כל טוב

מה עם הציבור בבני ברק צריך גם

אין לשער גודל הזכות שלהם
הילדים שלי כשמגיע החבילה הביתה ממש נופלים על זה בכזה שמחה.
ואני משתמש בזה כמעט עד שבועות.
ובמשך כל השנה לא נכנס אצלי בבית בשר בקר, וזה עושה ממש החג כולו.
מי כעמך ישראל.

זה לא רק המוצרים אלא איך נותנים בכזה שמחה מכל הלב

ממנו ילמדו וכן יעשו
הרב שטרן שנים של חסד ושמחה לכל יהודי זה מה שרוצה הרב שטרן
ישר כח …………………

ר' אפרים אשריך וטוב לך אין לי מילים להביע את גודל שמחת יו"ט שאתה עושה בבתים ןיהודים זה זכות שאני מקנא בו ומברך אותו שיזכה לראות פרי בעמלו ובכל אשר יפנה ישכיל ואפריילאכן כשרן פייסאח

האם השנה חילק גם לקהילת חסידי בעלזא??????????, בעקבות השלום סאטמר עם בעלזא

בעקבות פעילות באיזור שלי הייתי אצלו כבר כמה פעמים לעזרה עבור משפחות במצוקה. ואציין שלמרות שהוא נחשב כחסיד סאטמר מובהק – הוא עוד לא דחה אי פעם אף חסיד בעלז אחד או חסיד גור אחד מלתת סיוע.
אני גם לא מסכים עם דעותיו, אך מתפעל כל פעם מרוחב לבו. ידוע לי אישית על הרבה משפחות שנעזרות על ידו מחוגים וקהלות מאוד לא קרובים אליו. אין הרבה אנשים מהסוג הזה.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו