הגר"מ שטרנבוך בכנס חיזוק למוסדות הרב אברג'ל

מעמד אדיר בנתיבות בהשתתפות מאות רבות של אברכי המוסדות • הגר"מ שטרנבוך עמד במשאו על חיזוק לעמל התורה במסירות מול כל הקשיים בדורינו ומחאה על מעשי הירוס הדת בזמנינו

 • מרן שה"ת שולח אליך את שטר הפרנסה

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • "איבדתי את הכל, תעזרו לי לבנות מחדש" נערה צעירה מבקשת עזרה.

  תוכן מקודם

 • עיסקה עם גדולי הדור! הזדמנות של פעם בשנה

  תוכן מקודם

אמש נערך בנתיבות כנס חיזוק ותמיכה חוצה מגזרים בראשות ראב"ד ירושלים הגר"מ שטרנבוך על ידי מוסדות רב פעלים בראשות הרה"ג יורם אברג'ל, בכנס השתתפו מאות אברכי הכולל ותושבי העיר.

העיר נתיבות לבשה חג לקראת העצרת ההיסטורית, כאשר כ- 2500 אברכים לומדי רשת הכוללים באו לשמוע דבר ה' ולהתחזק מפיהם של מרנן ורבנן גדולי התורה שליט"א, עשרות אוטובוסים מכל חלקי הארץ הסיעו את אלפי האברכים של רשת הכוללים בראשות הרה"ג יורם אברג'ל מכל חלקי הארץ.

אלפים מתושבי הדרום מכל החוגים, אשכנזים וספרדים כאחד בני ישיבות ובעלי תשובה, השתתפו בכינוס לכבוד התורה ולומדיה.

עצרת הענק התקיימה באולם גן הפאקן בעיר בהשתתפות רב העיר הגר"י מונטג רב היער ביתר הגר"י תופיק, ראש ישיבת פורת יוסף הגר"מ צדקה, וראש ישיבת חברון הגר"ד כהן שליט"א.

בשיאו של המעמד הופיע הרה"ג רבי משה שטרנבוך שליט"א שהטריח עצמו לבא מירושלים עד לנתיבות הדרומית לכבודה של תורה והנושא בקיומה. שלט ענק הוצב בכניסה לעיר לקבל את באי המעמד ואת הרבנים ובראשם את ראב"ד הגר"מ שטרנבוך שליט"א, מאות תלמידי התלמודי תורה קיבלו את פניו מחוץ לאולם כיאה לכבודה של תורה.

80X16

דריכות רבה הורגשה בקרב המוני המתכנסים עם פתיחת משאו של הגר"מ שטרנבוך ששילב דברי חיזוק בדרך הלימוד וענייני אמונה, וחידד את דעת התורה וההשקפה בענייני השעה, ובעיקר לנוכח מצבינו מול גזירת הגיוס.

הגר"מ שטרנבוך שיבח במשאו את פעלו של הרב אברג'יל וקרא עליו את הפסוק: "עץ חיים היא למחזיקים בה ותומכיה מאושר" הרב אברג'ל לא רק תומך אלא מחזיק ישיבות וכוללים בכל הארץ – מחזיק כפשוטו וזוכה לעץ חיים כמו עץ הנושא פרות כל הזמן.

ואני יודע שהוא צנוע ולא אוהב פירסום אבל בשו"ע כתב לפרסם עושי מצווה שממנו יראו וכן יעשו שגם אחרים שבידם ישתדלו ללמוד ממעשיו, אשריו ואשרי חלקו, מגלגלים זכות ע"י זכאי ואנחנו מברכים אותו שיזכה להוסיף ולהרבות תורה בכל בית ישראל".

בכינוס השתתף גם ראש העיר הנבחר יחיאל זוהר שבא להוקיר את הרב על הסבל אותו עבר בהתנכלות הממשל עקב חשדות להטיית הבחירות.

לאחר מכן ביקר הגר"מ שטרנבוך במספר מוסדות תורה בדרום לחזקם ולעודדם.

שטרנבוך אברג'ל

מודעה