לראשונה: האדמו"ר מצאנז ישבות בבורו פארק • הלו"ז המלא

האדמו"ר מצאנז ייצא לביקור חיזוק ועידוד קהילות חסידיו ברחבי ארה"ב • JDN עם כל הפרטים על הביקור הצפוי
 • מחריד: בעל דירה מאיים לזרוק לרחוב גר צדק עם שלושה ילדים קטנים

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

כ"ק אדמו"ר מצאנז שליט"א צפוי לבקר בארצות הברית, שם ישהה כשבועיים ימים. האדמו"ר ייצא אי"ה בעוד כשלושה שבועות – יום ראשון לסדר משפטים י"ט בשבט, לביקור של חיזוק ועידוד חסידיו ואוהדיו מעבר לים.

תכונה והתרגשות רבה בקרב חסידי צאנז בארה"ב לאחר שחלפו ארבע שנים מאז ביקורו האחרון של כ"ק אדמו"ר שליט"א במחיצתם. האדמו"ר צפוי לבקר בריכוזי חסידיו בבורו פארק, וויליאמסבורג, מונסי, וביוניון סיטי.

עם בואו של האדמו"ר לארה"ב בערבו של יום א', יוכנס ברוב פאר והדר ספר תורה לבית המדרש 'שפע חיים' צאנז בבורו פארק, לע"נ כ"ק אדמו"ר מצאנז קלויזנבורג זיע"א. בסעודת המצוה לכבודה של תורה ישולב גם מעמד קבלת פנים רבתי לכ"ק אדמו"ר שליט"א, בהשתתפות אלפים מתושבי העיר.

במהלך ימי ביקורו, צפוי האדמו"ר לבקר בבנייני מוסדותיו, שם יישא דברי חיזוק והתעוררות, וכן פלפולים תורניים בפני אברכי ובחורי החסידות, וירומם את קרן התורה ולומדיה.

השיא של הביקור יירשם במהלך 2 שבתות התעלות והתרוממות: בשב"ק משפטים – שקלים, ישהה האדמו"ר בבורו פארק בקרב חסידיו ואוהדיו בעיר, יערוך את התפילות והשולחנות בהשתתפות אלפים מבני העיר וגלילותיה.

בשבת פרשת תרומה ישהה האדמו"ר במלון 'אדיסון' שבניו ג'רסי, שנשכר על כל חדריו עבור מאות החסידים, שיזכו לשהות במחיצת האדמו"ר לשבת התכנסות והתוועדות מיוחדת.

JDN יעקוב אחר הביקור המרומם ויעדכן אי"ה.

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן