שמחת בית בעלזא • מעמד החופה • שאגת המזל"ט הדהדה למרחקים !!!

בשעה האחרונה הסתיים מעמד החופה המרגש, בו השתתפו רבבות חסידים שהתפרשו על פני רחובות רבים ומילאו את הכל בגוש שחור מאוחד, כשעל פניהם ניכרת השמחה וההתרגשות.

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

"קול רינה וישועה באהלי צדיקים" אלפי חסידי בעלזא, השתתפו בחופת נכדת האדמו"ר – בת לבנו יחידו הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח, עם החתן המהולל הרב אברהם ספרין, נכדו של כ"ק האדמו"ר מקאמרנא-גבעת שאול שליט"א.

החופה נערכה במתחם שאורגן במיוחד לרגל השמחה בלב קרית בעלזא המעטירה בירושלים מעל ככר בעלזא. לאחר שירי ההתעוררות הממיסים כל לב, זמן כה גדול, בו עמד כל חסיד נכח פני הקודש, והודה על העבר בדמעות של התרגשות וביקש על העתיד בתחינות.

בקול דממה וברטט של קדושה נשמעה ההכרזה המרגשת, די זיידע כ"ק מרן אדוננו מורנו ורבנו שליט"א מכובד בסידור קידושין. כאשר מיד לאחר מכן נשמע בקול גדול את כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא מסדר את הקידושין.

בקריאת הכתובה כובד דוד החתן כ"ק האדמו"ר מקאמרנא ב"ב. בברכות כובדו סב הכלה כ"ק גאב"ד מאקאווא שליט"א דוד הכלה כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ, דוד החתן כ"ק האדמו"ר מקאמרנא ירושלים, דוד הכלה הגה"צ ר' מנחם ארנסטר. בברכא אחריתא כובד דוד החתן כ"ק האדמו"ר מזוועהיל ארה"ב שליט"א שהגיע במיוחד לארה"ק לרגל השמחה הגדולה.

עם סיום החופה בירך כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א את קהל הרבבות בברכת 'מזל טוב' ונענה בשאגה האדירה שהדהדה למרחוק, שאגת אלפי החסידים הנרגשים שנראו מוזילים דמעות גיל כמים על הזכיה הגדולה שנפלה בחלקם, בראותם את פני הקודש אחוזי שרעפים, כשהוא עומד ומאחל לצאן מרעיתו, עדת בעלזא הקדושה והטהורה, שגדלה ברבות השנים והפכה למעצמה אדירה של אידישקייט בכל העולם,
בהתרגשות אדירה ומברך בסיום השירה את הציבור כי "יזכו בבנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות וגאולה שלמה במהרה"‏.

ומתחנן לפני כסא הכבוד שלכל עם ישראל יושפע שפע ברכה והצלחה משמחה קדושה זו ושתתרומם קרן התורה והחסידות בארץ ישראל.

מיד לאחמ"כ עברו האלפים בשירה וריקודים לאוהל השמחה להמשך השמחה האדירה.

בשעה הקרובה צפוי כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א להופיע בהדרת כבודו באוהל השמחה, אז תחל החגיגה הגדולה בהשתתפות גדולי ישראל מכל החוגים והעדות, וסעודת המצווה שתימשך עד השעות הקטנות של הלילה. ולאחריה, יתקיים מעמד ה"מצווה טאנץ", עד אור הבוקר, או אז יחזרו אלפי החסידים לביתם כשהם מלאים במטען רוחני כביר שישאיר רושם עוד לזמן רב.

צוות הצלמים של שוקי לרר תיעדו עבור JDN את מעמד הקבלת פנים והחופה| צפו בגלריה ראשונה

3 תגובות

תודה!!!!!!!!!!
מזל טוב!!!!!!!!!!

רוב העולם מקמארנא קצת גרינפלד אולי חצי בעלזער

אצל מי הם עשה השריימל

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell