הראשל"צ הגר"י יוסף שליט"א "בשכונת הר חומה בי-ם תורה וקדושה במקום אחד"

הדברים נאמרו לתלמידי ת"ת 'כאיל תערוג' בראשות הגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל' ומרבני שכונת 'הר חומה' שהגיעו לקבל את ברכתו לרגל סיום השנה • הראשל"צ בירכם: "התלמוד תורה ישכון בבנין של קבע, וכל התלמידים יצאו תלמידי חכמים"

תלמידי כיתה א' בתלמוד תורה 'כאייל תערוג' בראשות הגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל' ומרבני שכונת 'הר חומה' הגיעו בשבוע האחרון ללשכת הרב הראשי לישראל הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א בכדי לקבל את ברכתו לרגל סיום שנת הלימודים ולקראת הימים הנוראים והשנה החדשה.

הראשון לציון בירך את כל הילדים ברכה אישית ואף העניק תעודה לכל ילד וילד. קורת רוח רבה והתרגשות הורגשה בקרב התלמידים לרגל המעמד המכובד והמרומם.

לאחר מכן בירך הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א את הגר"א עמרמי העושה ימים כלילות למען שגשוג ופיתוח קהילת 'חסדי שמואל' המונה כיום כ- 400 משפחות המחנכים את בניהם ובנותיהם במוסדות הקהילה. כמו כן, בית הכנסת המפואר של קהילת 'חסדי שמואל', מתפרס על פני 3 קומות של תורה הפתוח 24 שעות ביממה עבור כלל הציבור ומתפללים בו במהלך ימות השבוע כ- 400 איש. מידי יום נערכים במקום שיעורי תורה לכ- 300 איש.

בצאתם בירך הראשון לציון את הגר"א עמרמי שיזכה להרחיב את גבולות התורה והקדושה בשכונת 'הר חומה אשר פורחים ומשגשגים, והתלמוד תורה ישכון בבנין של קבע, וכל התלמידים יצאו תלמידי חכמים".

הראשלצ הגרי יוסף והגרא עמרמי (1)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו