אומן אומן: מתחם הציון רושת במצלמות אבטחה

בעקבות מקרים קשים בעבר, רושת מתחם הציון באומן במערך של מצלמות אבטחה. חלק מן המיקומים תראו כאן ואת השאר הסתירו - על מנת למנוע פגיעה במכשור

מתחם ציונו של רבי נחמן מברסלב באומן רושת במערך מצלמות אבטחה, על מנת להגביר את הבטיחות במתחם שכמות המתפללים בו בפעם אחת מגיעה גם לעשרות אלפים.

המצלמות מותקנות על מנת למנוע הישנות מקרים קשים כרצח המזעזע של הבחור הקדוש שמואל מנחם טובול הי"ד ומקרי אלימות נוספים שאירעו בסמוך לציון רבי נחמן מברסלב בעיר אומן שבאוקראינה.

קרא עוד:

[postim]

בימים אלו, לאחר פעילות אינטנסיבית של 'מרכז ברסלב העולמי', הוצבו מצלמות האבטחה בסמוך לציון הקדוש בסיועו של העסקן הרב שמעון בוסקילה.

המצלמות מתעדות 24 שעות ביממה את הפעילות ברחובות הסמוכים היישר לחדר הבקרה במשרדי 'מרכז ברסלב העולמי' בסמוך לציון. בתמונות: מצלמות האבטחה כשמצלמות נוספות לא נחשפות כאן מחשש לפגיעה בהן על ידי המקומיים.

צילום: שמעון סמיכה, חדשות 24:

1-ûëîàì - ÖÄÆàÅ æÄëïä - æàïÉàÜ äëâëÆàÜ ''çâÖàÜ 24'' 2-ûëîàì - ÖÄÆàÅ æÄëïä - æàïÉàÜ äëâëÆàÜ ''çâÖàÜ 24'' 3-ûëîàì - ÖÄÆàÅ æÄëïä - æàïÉàÜ äëâëÆàÜ ''çâÖàÜ 24'' 4-ûëîàì - ÖÄÆàÅ æÄëïä - æàïÉàÜ äëâëÆàÜ ''çâÖàÜ 24'' 5-ûëîàì - ÖÄÆàÅ æÄëïä - æàïÉàÜ äëâëÆàÜ ''çâÖàÜ 24'' 6-ûëîàì - ÖÄÆàÅ æÄëïä - æàïÉàÜ äëâëÆàÜ ''çâÖàÜ 24'' 7-ûëîàì - ÖÄÆàÅ æÄëïä - æàïÉàÜ äëâëÆàÜ ''çâÖàÜ 24''

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו