ביקור הגומלין ההסטורי: כ"ק אדמו"רים מסאטמאר ובעלזא נפגשים בשעה זו בבני ברק • משם ימשיך האדמו"ר מבעלזא לביקור בבית בית האדמו"ר מנדבורנא שליט"א • עדכונים

כ"ק אדמו"ר מבעלזא שליט"א הגיע לפני דקות אחדות לבני ברק. האדמו"ר הגיע במטרה להשיב ביקור גומלין לכ"ק אדמו"ר מסאטמאר שליט"א, שביקרו ביום רביעי האחרון במעון הנופש שבטלז סטון.

קרא עוד:

[postim]

הפגישה עם גיסו של האדמו"ר, כ"ק אדמו"ר מסאטמאר, נערכת בשעה זו בבית הנה"ח הרב מנחם שלמה פרידמן הי"ו, מבעלי מפעל 'טליתניה' ומנגידי חסידות סאטמאר ברחוב רב אמי 5 בבני ברק.

בפנים הורשו להיכנס רק מספר מקורבים  ונגידים מצומצם מחסידות סאטמאר בלבד, בתחתית הבנין מתגודדים מאות סקרנים אשר באו לחזות אולי בצאת האדמו"רים יחדיו מן הבנין בתום הפגישה.

עידכון:

17:50 – האדמו"רים מסאטמאר ובעלזא נועדו במשך כשעה תמימה, ב-20 דקות הראשונות שהו בחדר, מספר מקורבים וגבאים, האדמו"רים שוחחו בנושא כשרות הענבים בחו"ל, ובנושא כשרות הטליתות המיובאות מטורקיה, פרשיה שעוררה סערה רבה בשנים האחרונות, כמו כן שוחחו האדמו"רים והעלו זכרונות מבית ראצפערט וסאטמאר, לאחר מכן הוצאו כל הנוכחים החוצה, והאדמו"רים התייחדו לשיחה בארבע עיניים, שנערכה כ-40 דקות.

בסיומה יצאו האדמו"רים יחדיו לרחובה של עיר, האדמו"ר מסאטמאר ליווהו עד רכבו שהמתין בתחתית הבנין, המוני סקרנים גדשו את האיזור וההמולה היתה רבה, אך מאבטחים שהוצבו באיזור הרחיקו את המון העם.

כשנפרדו על יד רכבו של האדמו"ר מבעלזא, אמר האדמו"ר מסאטמאר לגיסו כי הוא יוצא כעת לתפילה על המקומות הקדושים בצפון הארץ, האדמו"ר מבעלזא ביקש להזכיר את שמו לתפילה על הקברים.

צילום: שוקי לרר JDN

yuyuyDSC_9111 yuyuyDSC_9100 yuyuyDSC_9105 yuyuyDSC_9110 כ yuyuyDSC_9121 yuyuyDSC_9133