עידן השלום: האדמו"ר ממחנובקא הגיע לביקור בבית האדמו"ר מבעלזא

גל השלום ממשיך לפכות בין החסידוות: האדמו"ר ממחנובקא נכנס בדקות האחרונות בשערי קריית בעלזא בירושלים על מנת להיפגש עם האדמו"ר מבעלזא שליט"א, שבוע לפני שמשיא האדמו"ר ממחנובקא את בת זקוניו • עדכונים שוטפים מן המקום

כ"ק האדמו"ר ממחנובקא שליט"א נכנס לפני דקות אחדות לפגישה הסטורית בבית כ"ק אדמו"ר מבעלזא שליט"א, בעולם החסידות עוקבים בדריכות ומקווים שהקירבה בין החצרות תביא אחוה שלום ורעות הדדית.

קרא עוד:

[postim]

הערב תיחתם באופן הסטורי המתיחות בין החצרות, כאשר נסיון להפגיש בין השניים נעשה כבר לפני כ- 5 שנים, טרם טקס הבר מצווה העצום לנכדו הבכור של כ"ק אדמו"ר מבעלזא הב' שלום הי"ו. בזמנו לא יצאה הפגישה אל הפועל מסיבות שונות.

כעת, כשבוע לפני שהאדמו"ר ממחנובקא משיא את בת זקוניו זה קרה: לאחר תיווך של גורמים בין שני הפלגים, הושגה הפגישה והיא יצאה אל הפועל הערב, המטרה היא שהשמחה בבית האדמו"ר ממחנובקא תהיה מושלמת.

האדמו"ר נכנס לפני דקות אחדות כאמור, מלווה בשניים מבניו הצעירים. מאות חסידי בעלזא מתגודדים סביב הבית, ומשוחחים על ההסטוריה שחוזרת על עצמה בפעם השנייה בשבוע אחד בחצר הקודש.

עדכון:

21:45 האדמו"ר ממחנובקא נכנס בדקות האחרונות בשערי ביתו של האדמו"ר מבעלזא.

עדכון:

22:40 האדמו"ר ממחנובקא יצא כעת מבית האדמו"ר מבעלזא בדרכו חזרה למעונו ברח' רש"י 31 בבני ברק, קהל מצומצם של קרובים וגבאים שהו בחדר בעת הפגישה, האדמו"רים שוחחו על ייחוס ומנהגי בית בעלזא ליום החתונה, בסיום הפגישה ליווהו האדמו"ר מבעלזא החוצה לרחוב בינת יששכר בקרית בעלזא.

JDN ימשיך לעקוב ולעדכן

10 תגובות

יותר מעניין, את זה כולם יודעים כבר….

הפעם זה באמת היסטוריה

אשרינו שזכינו שמרן שליט"א מנהיג את העולם ביד רמה ללא חת ממלעיגים.

האם מהר"א מסאטמער ביקר אצל הגר"ממ הגר שליט"א

שלום לצדיקים נאה להם ונאה לעולם

מבית האדמו"ר שליט"א נמסר שראש הממשלה ביבי נתניהו התקשר לבקש אם האדמו"ר יוכל לקדם את השלום בינו ובין אבו מאזן יושב ראש הרש"פ….

ובנימה יותר אופטימית:
אין ספק שמהלכים אלו משפיעים הרבה במרומים ועוזרים לנו במצב הכה שברירי בו אנו נמצאים מול כל אויבינו מבית ומחוץ!!!!

מרגש ומחמם את הלב לראות את השלום הנרקם בכל חלקי היהדות הנאמנה!!!

הבאים בתור באבוב סלונים סאטמער

עכשיו התור של באבוב סאטמער וסלונים

אלו דברים שאין להם שיעור … והבאת שלום … !!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *