היום: נישואי נכד האדמו"ר מצאנז עם נינתו הראשונה של האדמו"ר מסערט ויז'ניץ

שמחת בית צדיקים: בקרית צאנז שבנתניה תיערך הערב שמחת נישואי נכדו של כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א עם נינתו הראשונה של כ"ק מרן האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א • התרגשות מיוחדת בחצר הקודש סערט ויז'ניץ, עם הבשורה כי האדמו"ר, אשר אינו בקו הבריאות האיתנה, יגיע להשתתף בשמחת החתונה.

 • הגאון ר' אלימלך בידרמן בבקשה מפתיעה

  תוכן מקודם

 • לאחר כריתת 2 רגלים וכריתת עין בעל היסורים נפטר

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

בית צדיקים יעמוד: התרגשות בחצרות צאנז, סערט ויז'ניץ וקרעטשניף לקראת השמחה המשותפת בין החצרות, עם נישואי נכדו של האדמו”ר מצאנז עם נינתו הראשונה של האדמ"ר מסערט ויז'ניץ, נכדתו של האדמו"ר מקרעטשניף.

שמחת נישואי החתן מורינו יקותיאל יהודה בן ראש ישיבות צאנז – הגה”צ יוסף משה דוב הלברשטאם שליט"א עם הכלה בת הרה”צ רבי איתמר רוזנבוים בנו של כ”ק האדמו”ר מקרעטשניף שליט”א וחתנו של הרב קורנרייך חתנו של האדמו”ר מסערט ויזניץ, תיערך היום (שלישי) בקרית צאנז בנתניה בהשתתפות אלפי חסידים.

שרשרת אירועי השמחה החלו כבר בשבת האחרונה – שבת האויפרוף שנערכה בחצרו של הסב, כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א. אלפי חסידי צאנז חגגו בקרית צאנז בנתניה את השבת המרוממת.

החתונה שתיערך היום תתקיים בהיכל הגדול ‘היכל רוזנברג’ הצפוי לאכלס את אלפי חסידי צאנז וכן מאות מחסידי קרעטשניף וסערט ויזניץ שיבואו להשתתף בשמחה הגדולה.

בצאנז החלו את יום השמחה החלו משעות הבוקר המוקדמות, כאשר נערך סדר לימוד מיוחד לבחורי הישיבה ולאברכי הכוללים. הסדר החל בשעה 5:30 לפנות בוקר עד לשעה 7:30. מיד לאחמ"כ צפוי האדמו"ר להופיע בהיכל הישיבה לתפילת שחרית יחד עם החתן.

בשעה 4 אחה”צ יחל מעמד הקבלת פנים ובשעה 5 ייצאו לחופה. ברהמ”ז כפי שנכתב בהזמנה מתוכנן לשעה 11 בלילה בדיוק.

התרגשות בסערט ויז'ניץ

התרגשות מיוחדת בחצר הקודש סערט ויז'ניץ, עם התפשטותה כאש בשדה קוצים של הבשורה כי כ"ק מרן האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א, צפוי להשתתף משך שעה ארוכה בשמחת החתונה, זאת למרות מצבו הבריאותי שאינו כשורה.

יצוין כי מזה תקופה ארוכה לא יצא אדמו"ר מסערט ויז'ניץ את גבולותיה של שיכון ויז'ניץ בעיר חיפה, שם שוכן מרכז החסידות.

בהזדמנות זו, נעתיר כולנו לרפואתו של האדמו"ר, רבי אליעזר בן צירל לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל, ויה"ר שמשמחה זו יושפע שפע רב לכל ישראל.

קול רינה וישועה באהלי צדיקים

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן