שמחה הסטורית הערב בחצר בעלזא: התרגשות רבה בשעות אלה לקראת השמחה הגדולה שתיערך הערב: שמחת אירוסי נכדו הבכור של האדמו"ר - החתן שלום רוקח הי"ו, בן בנו יחידו הרה"צ רבי אהרן מרדכי שליט"א

הסטוריה בממלכת בעלזא לרגל אירוסי הנצר בשעטו"מ: התרגשות רבה הערב בקרב חסידי בעלזא בארץ ובעולם לרגל המאורע המשמח של המשכת הדורות בשושלת בעלזא המפוארת: כ"ק אדמו"ר מבעלזא שליט"א צפוי לארס הערב את נכדו בכורו, הבחור המופלג בתוי"ש כמר שלום רוקח הי"ו בן בנו יחידו הרה"צ רבי אהרן מרדכי שליט"א.

קרא עוד:

[postim]

הכלה הינה בת הגה"צ הרב יחיאל מאיר פאנעט שליט"א, מרבני חסידות בעלזא בבני ברק, ובנו של הרה"צ רבי אהרן דוד פנט שליט"א מחשובי הצאצאים של הרה"ק בעל המראה יחזקאל זי"ע. הגה"צ יחיאל מאיר פאנעט הינו גם חתנו של כ"ק אדמו"ר רבי ברוך הלברשטאם מגארליץ זצ"ל.

האות לפתיחת השמחה הגדולה צפוי להינתן הערב בסביבות השעה 19:00 במעון הסבא כ"ק אדמו"ר מבעלזא שליט"א בביתו שבירושלים. במקום ייערך מעמד לחיים מצומצם בחוג המשפחה והמקורבים, לאחר מכן ייצא האדמו"ר עם המחותנים לבית המדרש שם יחגוג עם מאות חסידים שכבר עושים את דרכם בכל כבישי הארץ לעבר הבירה להשתתף בשמחה האדירה.

הנצר הראשון

לפני כחמש שנים נחגגה ברב עם שמחת הבר מצווה של החתן – הנכד הבכור ופותח הדור השלישי לממלכת בעלזא. המוני אברכי החסידות בארץ ובעולם נהרו לקריית בעלזא בירושלים, שם הוקם אוהל ענק לקליטת ההמונים. מספר אלבומים הופקו ואין ספור לחנים הולחנו לרגל המאורע המרגש.

הנכד הבכור, בנו בכורו של בנו היחיד של כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א, מהווה למעשה את המשך השושלת שנכחדה ברובה בשואת יהודי אירופה, ושמחת הבר מצווה הוותה את אחד מרגעי השיא של התקומה והפריחה המחודשת לאחר המלחמה הנוראה שגדעה שליש מבני עמנו וכמעט ח"ו את ממלכת בעלזא.

הערב, כאמור, רושמת ההסטוריה שיא חדש, עם בואו של הנכד המיוחס בקשרי אירוסין.