בן האדמו"ר מתולדות אהרן משתטח על קברי הצדיקים בגליל

צפו בתמונות מהרה"צ רבי ישראל יוסף קאהן שליט"א בנו בכורו של האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א משטתח על קברי הצדיקים בגליל בהשתתפות בני חבורת "נועם הלבבות" • צילום: JDN

9 תגובות

הם לא במקרה כהנים?

מחפשים מי שיכול לנדב גארטל לתפילה , לאו דוקא רעבישע אפילו פשוטע חסידישע גארטל

אלו בחורים מתולדות אהרן??

לגבי הבעיה שהם כהנים אין שום בעיה
1.משום שהם לא נכנסו לאוהל המת
2.וגם שצדיקים במיתתן קרואים חיים
3.ולגבי התמונה של ציון ר' עקיבא זה לא קבר אמיתי זה רק בשביל התמונות של הכולל של העסקן דוד דרלי שקיבל הרבה כסף לשפץ את קבר ר עקיבא.

למה לא רשום על האדמו"ר מרחסטריווקא הוא גם נראה בתמונה
בתחילה חשבתי שזה טעות בתמונה שבגלריות רואים אותו ולא את הבן של האדמו"ר מתולדות אהרן

לא נראה לי. זה חבורת נועם הלבבות

באמת עכשיו חברים איך אתם מדברים ולמא אתם מדברים לפני שאתם יודעים או מכירים מישהו? סתם לכתוב? לכו לעבוד אתם שווים את החמש עשרה שקל שלכם, אני לא מגיב פה הרבה בגלל שיש לי חיים ב"ה ויש לי משפחה אם ילדים אבל אני מכיר את הבן של האדמור מתולדות אהרן הוא באמת בן אדם צדיק וו הלוואי שהרבנים שלנו יעסקו אם הדברים שהוא עוסק הוא לא סתם אוכל לעקח אם רבנים כל היום הוא עוזר לבחורים הנזקקים ממש כמו אבא לבן, הוא אוסף כסף לחלק לבני תורה בלי שום חטראות, הוא בן אדם אמיתי אוהב שלום ורודף שלום באמת לא כמו הרבה רבנים או בנש"ק ל"ע, תעזבו את אלו שהם עדיין בני אדם ישרים סתם להגיב בגלל שאין לך מה להגיד?? תמצאו משהו בחיים שלכם!

באמת עכשיו חברים איך אתם מדברים ולמא אתם מדברים לפני שאתם יודעים או מכירים מישהו? סתם לכתוב? לכו לעבוד אתם שווים את החמש עשרה שקל שלכם, אני לא מגיב פה הרבה בגלל שיש לי חיים ב"ה ויש לי משפחה אם ילדים אבל אני מכיר את הבן של האדמור מתולדות אהרן הוא באמת בן אדם צדיק וו הלוואי שהרבנים שלנו יעסקו אם הדברים שהוא עוסק הוא לא סתם אוכל לעקח אם רבנים כל היום הוא עוזר לבחורים הנזקקים ממש כמו אבא לבן, הוא אוסף כסף לחלק לבני תורה בלי שום חטראות, הוא בן אדם אמיתי אוהב שלום ורודף שלום באמת לא כמו הרבה רבנים או בנש"ק ל"ע, לכו תעשו משהו יותר מעניין ומרעננן לחיים היקרים שלכם.

לכבוד "בעל עגלה"
קודם כל אתה אומר שאתה לא כותב רגיל, אז בבקשה ממך כשאתה מחליט כן לכתוב, בבקשה תכתוב בלי שגיאות-כתיב:
כותבים "עם" ולא "אם" שיש לו פירוש אחר לגמרי,
כותבים "לעקאך" ולא לעקח שנראה שרצית לכתוב "לקח" ונפל לך "ע" באמצע.
ועוד משהוא למה אתה חייב לכתוב על בנשקי"ם אחרים כי בדיוק אני גם מכיר אותו ואל תנסה למכור לי סיפורים וד"ל…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *