ניצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון הקודש: אבל כבד עם סילוקו של זקן ראשי הישיבות הגאון הגדול ראש ישיבת 'תורה אור' רבי חיים פנחס שיינברג זצוק"ל והוא בן 101 • ההלוויה תצא בשעה 11:00 מישיבת 'תורה אור' לכיוון הר הזיתים

עדכון: הלוויתו של זקן ראשי הישבות הגאון הצדיק הרב חיים פנחס שיינברג זצוק"ל, צתא בשעה 11:00 מישיבת 'תורה אור' לכיוון הר הזיתים. ההלוויה תצא רגלית ותעבור ברחובות: סורוצקין, בר אילן, שמואל הנביא, שמעון הצדיק עד חלקת הנביאים בהר הזיתים.

[עודכן בשעה 00:55] 

מבית החולים שערי צדק מגיעה בדקות אלה הבשורה הקשה והמרה על הסתלקותו של זקן ראשי הישיבות בארץ, הגאון הגדול רבי חיים פנחס שיינברג זצ"ל, ראש ישיבת 'תורה אור' בירושלים.

הרב שיינברג זצ"ל בן ה-101 אושפז בליל שבת ויקהל-פקודי בבית החולים 'שערי צדק' עקב זיהום חמור שהתגלה בכליותיו.

עם ישראל כולו התכנס במוצאי שבת בשעה 23:30 לעצרת תפילה וזעקה אל מול שריד בית מקדשנו הכותל המערבי לרפואתו השלימה של הגאון רבי חיים פנחס בן יוספה בתוך שאר חולי ישראל.

במהלך הלילה האחרון חלה הידרדרות חמורה במצבו ומערכות גופו קרסו. בבוקר יום ראשון מצבו התייצב. במהלך הימים האחרונים מצבו הוגדר קריטי, ותפילות רבים נערכו בהיכלי הישיבות.

תלמידיו המובהקים של "ראש הישיבה" נפרדו ממנו בחדרו בשערי צדק, כאשר נכנסו אליו בזה אחר זה להיפרד ולראות אותו בפעם האחרונה. האראלים נצחו את המצוקים ונשבה ארון ה'.