תפילות רבים לרפואת הגרח"פ שיינברג שליט"א

שני זקני וגדולי הדור מאושפזים יחדיו במצב קריטי באותו בית חולים • שני גדולי הדור פחות או יותר גם באותו הגיל • העתירו בתפילה ובתחנונים לרפואתם השלימה • ב-20:30 תפילת רבים

שני גדולי ישראל מאושפזים בימים האחרונים באותו בית חולים – 'שערי צדק' בירושלים. שניהם מגדולי זקני הדור שכבר חצו את גיל ה-100.

קרא עוד:

[postim]

שני גדולי הדור המאושפזים יחד, הלא המה הגאונים הגדולים: רבי יוסף שלום בן חיה מושא ורבי חיים פנחס בן יוספה הזקוקים לרחמי שמים מרובים ומצבם קריטי ביותר.

על פי הוראתם של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן ומרנן ורבנן גדולי הדור שליט"א, הציבור נקרא להעתיר בתפילה עבורם ולקרוע שערי שמים להחלמתם המהירה בתוך שאר חולי עמו ישראל.

האזינו: קול קורא לתפילת רבים בבני ברק הערב

כזכור, לפני מספר שעות, עודכן העולם היהודי כולו כי מצבו של הגרח"פ שיינברג הידרדר ומבוצעים בו פעולות החייאה. בזכות תפילותיהם של עם ישראל שב הגרח"פ לנשום ומצבו כעת יציב אך עדיין מוגדר קריטי.

הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א – רבה של שכונת רמת אלחנן בב"ב, השוהה סמוך למיטת חותנו מרן הגרי"ש אלישיב שליט"א, שמע על מצבו הקשה של הגרח"פ ועלה במרוצה לחדרו והחל באמירת תהלים.

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן, שהתעדכן על מצבו של הגרח"פ שיינברג שליט"א, הגיע במהירות לבית החולים לעמוד מקרוב על מצבם הרפואי של גדולי וזקני הדור שליט"א.

בשורה משמחת: הרה"ג ר' משה מרדכי קארפ שליט"א – מרבני קרית ספר, שהיה אף הוא מאושפז עם דלקת חריפה בבית החולים 'שערי צדק', שוחרר הבוקר (א') מביה"ח לביתו.

צפו בגלריה: התפילות והתחינות מחוץ לחדרו של הגרח"פ שיינברג לפני שעות אחדות

צילום: משה אייזן.

התפילות מחוץ לחדרו של הגרח''פ התפילות מחוץ לחדרו של הגרח''פ (1) התפילות מחוץ לחדרו של הגרח''פ (2) התפילות מחוץ לחדרו של הגרח''פ (3) התפילות מחוץ לחדרו של הגרח''פ (4) התפילות מחוץ לחדרו של הגרח''פ (5) התפילות מחוץ לחדרו של הגרח''פ (6) התפילות מחוץ לחדרו של הגרח''פ (7)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *