זעקות ובכיות בציון מרן הגר"ע יוסף לכבוד ראש חודש אדר ב'

מאבל לשמחה: צפו זעקות ובכיות ותקיעת שופרות בציון מרן הגר"ע יוסף כשבסיומה פצחו הקהל בשירה לכבוד ראש חודש אדר

אמש נערכה עצרת התעוררות ותפילת ער"ח אדר ב' בעקבות המצב הקשה והפיגועים שהתרחשו לאחרונה, העצרת נערכה ע"י ישיבת מרן הגר"ע יוסף שבסמוך לציונו שבסנהדריה.
את התפילה ערך המקובל הגאון רבי דוד בצרי שליט"א ראש ישיבת השלום והגאון רבי ראובן אלבז שליט"א חבר מועצת חכמי התורה וראש ישיבת אור החיים. בתפילה השתתפו המונים, אברכי ישיבת מרן, בני תורה ועמך בית ישראל.
את העצרת פתח הגר"ד בצרי בסליחות ובתפילה ותקיעת שופרות לביטול הגזירות הקשות. לאחמ"כ נשא דברי חיזוק ועורר את הקהל לשוב בתשובה, "כל בני הישיבות יעסקו בתורה ורק תורה לא להתעסק בשום דבר אחר, וכ"ש על בני התורה שלא ללכת לצבא",
בדבריו אף התבטא כשכל שנה ושנה בזמן הזה יש התעוררות של המן הרשע וכל אלה המנסים לכלות את עם ישראל הם המן הרשע של הדור ואנו מוחים אותם וכמו שאנו זוכים למחות את המן כך נזכה למחות אותם.
כמו"כ אמר הגר"ד כי על כל אחד לקבל על עצמו להביא כמה שיותר ילדים לעולם, "כל אחד יביא לפחות 12 ילדים". אמר.
ראש ישיבת אור החיים הגר"ר אלבז זעק על האסונות הקשים "כותב הרמב"ם כשעם ישראל נמצאים בצרות צריכים לזעוק להקב"ה, הזעקות ששמענו עכשיו מרבי דוד הם הזעקות שאומר הרמב"ם, עם ישראל בצרה גדולה, כל יום מחפשים אותנו כל מיני רשעים כל מיני ארורים, דם ישראל נשפך, אנשים וילדים זקנים וצעירים נדקרים נהרגים מה עלינו לעשות, אומר הרמב"ם לזעוק, בחודש הזה היה צומות, בחודש הזה אדר רצו להשמיד להרוג ולאבד, ומה שאנו צריכים זה לזעוק להקב"ה שלא נראה ח"ו שאנחנו מתעצלים. זה החודש הקדוש הזה זה הזמן לצעוק, זהו חודש שמסוגל מאד להביא את הגאולה". אמר הגר"ר וערך קבלת עול מלכות שמיים.
בסיום התפילה אמר הגר"ד בצרי, "אנו ממש כעת ברגע זה עכשיו השקיעה נכנסנו לחודש אדר ב' זהו זמן לשמוח, משנכנס אדר מרבים בשמחה, נשיר כולנו יחד איזה שיר" כשהקהל הקדוש פצח יחד עם הרבנים בשירה לכבוד ימי הפורים הקרבים ובאים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *