וּמֵאֵבֶל לְיוֹם טוֹב • שמחת נישואי נין האדמו"ר מערלוי זצ"ל – הראשונה מאז הסתלקותו

מחר ישישו חסידי ערלוי בשמחת נישואי נינו של האדמו”ר זצ”ל, נכד לבנו ראש הישיבה הגה"צ רבי אברהם שמואל בנימין סופר שליט"א • קהל רב ישתתף בשמחה בכדי לכבד את זכרו של האדמו”ר זצ”ל, ולשמוח עימו בשמחה • יְמֵי מִשְׁתֶּה וְשִׂמְחָה
 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

בהתרגשות רבה ובשמחה עצומה, ישתתפו מחר המוני חסידי ערלוי די בכל אתר ואתר, בשמחת הנישואין הראשונה בחצר הקודש, לאחר הסתלקותו ועלייתו השמימה של כ”ק מרן האדמו”ר הרה”ק מערלוי זצ”ל.

בשעות הערב של יום המחר, – ד' אדר ב' – תתקיים שמחת נישואי נין כ"ק מרן האדמו"ר זצוק"ל, נכד לבנו הגה"צ רבי אברהם שמואל בנימין סופר שליט"א ראש ישיבת ערלוי, בן לחתנו כ"ק האדמו"ר מזידיטשוב ביתר שליט"א, עב"ג בת הרה"צ רבי יחיאל מיכל פרידמן שליט"א דומ"ץ לעלוב ב"ב, בן הגה"צ רבי אליעזר דוד פרידמן שליט"א אב"ד מכנובקא בעלזא לונדון, וחתן הגה"צ רבי אריה טוביאס שליט"א מרבני ויז'ניץ.

השמחה הגדולה תערך באולמי 'היכלי מלכות' בבני ברק, בהשתתפות רבים שישמחו בשמחה הגדולה.

בסידור קידושין יכובד דוד החתן כ"ק מרן האדמו"ר מערלוי שליט"א, אשר ממלא את מקום אביו הגדול בהנהגת המלוכה לשם ולתפארת.

התרגשות רבה בקרב הקהל, לאחר השבר הקשה אשר הושבר בפטירתו של האי צדיק וקדוש, מופיעה לה הנחמה, בדמות המשך הדורות, מורשתו של האדמו”ר, באשר הם בני בניו החביבים עליו ביותר, וממשפחתו.

טרם עלייתו לשמי מרום, כתב האדמו”ר את ההזמנה לשמחת הנישואין, וז”ל: “גם אני אקרא בקריאה של חיבה למאהבינו וידינו להתערב בשמחת נכדי החתן המו"מ בתוי"ש נ"י, המצפה לרחמי שמים ולגאולה הקרובה”.

כעת עם הסתלקותו, נתלתה ההזמנה בכל ריכוזי החסידות, כאשר מצויין בה כי בוודאי ישמח הצדיק לראות את קהל עדתו שמחים עימו ביום שמחת ליבו, והוא לעומתם יופיע מגנזי מרומים לברכם בברכות וישועות לרוב.

קהל החסידים יגיע להשתתף בשמחה, על אף ימי האבל על האדמו”ר, לעשות רצון צדיק, למען אשר ישפיע מזיו שכינתו על כל משתתפי השמחה.

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן