'לְטַהֲרֵנוּ' • האדמו"ר מויז'ניץ אינו מוחל, לא בזה ולא בבא, למי שיפיץ את התמונות שלו

בבית המדרש הגדול "מרכז חסידי ויז'ניץ" התכנסו גברים ונשים לכינוס נגד פגעי הטכנולוגיה בסימן 'לטהרנו' בו הזהיר כ"ק מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א כי הוא אינו מוחל למי שיעביר את תמונותיו בקבוצות ולמי שיצפה בתמונותיו במכשירים פסולים.

כ"ק מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א ערך השבוע (מוצאי שבת) כינוס גדול בבית המדרש הגדול מרכז חסידי ויז'ניץ בארה"ק בבני ברק כנגד סכנת פגעי הטכנולוגיה. האדמו"ר שהה בשבת האחרונה לצורך מנוחה בעיר ערד, והגיע במיוחד במוצש"ק לכינוס בסימן 'לטהרנו', לזעוק זעקה גדולה ומרה.

בתקופה האחרונה, מתכנסים קהילות רבות, חסידיות וליטאיות לערבי חיזוק על 'פגעי הטכנולוגיה'. הערבים הגיעו לאחר שהמכשירים החכמים – סמארטפונים, חדרו לשכבות הציבור בדרגות סינון והכשרה, כאלה ואחרים. הכינוסים באים כדי לחזק את העמדה המקורית, האוסרת טלפונים חכמים לציבור, ומתירה רק לצורך גדול ותחת תנאים והגבלות, רק מכשירים שאינם אפילו לשיחה, כי אם לצורך עבודה בלבד.

בכינוס נאמו הרבנים הגאונים רבי מאיר יעקב גרינפלד, רבי יהושוע פינק משפיע רוחני בחסידות בעלזא ורבי אברהם נח גוטרמן מרבני חסידות גור שעוררו את הציבור נגד הסכנה הרוחנית שבמכשירי הסלולאר הפרוצים וקראו לקהל החסידים להתחזק בנושא.

את המשא המרכזי נשא כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א שהגיע במיוחד ממקום שהותו בערד ונאם בפני הציבור באריכות על הצורך והחובה של משפחה חסידית להתנתק מכל הכלים הטמאים

במהלך דבריו בפני הקהל, בכינוס שנשא את הכותרת 'לטהרנו', זעק האדמו"ר מדם ליבו: כי הוא "אינו מוחל וסולח לא בזה ולא בבא" למי שיפיץ תמונות שלו בקבוצות הוואטספ השונות וברשתות החברתיות, לדברי האדמו"ר לא יקרה כלום אם יחכו כמה ימים עד שיגיעו התמונות.

בדבריו דיבר גם האדמו"ר נגד המחשבים והמיילים, ואסר על החסידים להשתמש עם מחשבים בבית, ובוודאי מחשב המחובר לאינטרנט,כמו כן יצא האדמו"ר בחריפות גדולה נגד כל סוגי הנגנים והמכשירים הלא מאושרים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *