כיצד מרקדים במשנת רבי מיילך

בשמחת החתונה לבת המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן שליט"א השתתפו אלפי מבקשי תורה וחסידות וצמאים לדבר השם, ובראשם אדמו"רים ורבנים, ראשי ישיבות ומשפיעים

אלפי מבקשי תורה וחסידות נהרו ביום רביעי האחרון לעבר האודיטוריום בשכונת רמת אלחנן בבני ברק שם התקיימה שמחת הנישואין לבת המשפיע הרה"צ רבי אברהם אלימלך בידרמן שליט"א.

קרא עוד:

[postim]

השמחה הגדולה הרקיעה שחקים, וההמון החוגג רקדו עד כלות הכוחות בעת שהמשפיע הרה"צ שליט"א עורר את הקהל בדברי חסידות בגודל השמחה הנשפעת בשמחות הצדיקים, כשהאבות הקדושים יורדים משמי מעל לחגוג עם צאצאיהם, והם מורידים עמם שפע שמחות לרוב ומחלקים אותם בין המשתתפים, שעה ארוכה רקדו הקהל הרחב כאשר המשפיע שליט"א מעודד את הקהל בדרכו הייחודית והעילאית.

טרם ניגש לרקוד עם בתו הכלה את ריקוד המצוה טאנץ כנהוג, עורר שוב את הקהל בדברי כיבושין ובירך מעומקא דלבא את הקהל הגדול בשפע רב ברכות וישועות.

הציבור עבר עם פתקאות להזכירם לישועה ורחמים, ואחרי שעה ארוכה של ניגוני התעוררות ניגש המשפיע שליט"א ואחז באבנט ורקד טפח מעל הקרקע בהתלהבות עצומה ובדבקות עילאית, כאשר הציבור מעודד את הריקוד בשירה אדירה ובריקודים סוחפים טפח וטפחיים מעל הקרקע, איש לא נותר קפוא על מקומו, כולם ללא יוצא מן הכלל רקעו ברגליהם ומחאו כף אל כף.

צפו בגלריה מהמשמחה, צילום: שוקי לרר JDN

שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (1) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (2) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (3) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (4) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (5) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (6) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (7) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (8) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (9) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (10) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (11) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (12) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (13) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (14) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (15) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (16) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (17) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (18) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (19) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (20) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (21) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (22) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (23) שמחת נישואי בת ר' אלימלך בידרמן (24)

23 תגובות

האם הרה"ק מלעלוב שליט"א האח הגדול של הרה"צ ר' אברהם אליימלך שליט"א לא הגיע להשתתף בחתונה הפעם?

מראה כהן

מיהו החתן? מיהם המחותנים?

ליהודי
הרה"ק מלעלוב לא הגיע עקב הסמיכות לחג השבועות

לא זכינו!

ל: פ.חוטט

שמות המחותנים חסויים!!! 😉

(לא אישרו לשוקי לצלם….)

אין כמו שמעלקא שלאף שמנהל הכל ביד רמה ושלא על מנת לקבל פרס בסבר פנים יפות לכל אחד

וכמובן לא לשכוח איש ימינו של שמעלקא הר"ר משה שטאל שבכל עת מצוא עוזר בהארת פנים

המחותן הוא הרה"ג רב נפתלי צבי היילפרין שליט"א בן הגה"צ רבי יצחק אריה ליבוש היילפרין שליט"א רבה של רמות ג' בירושלים וחתן כקש"ת מרן אדמו"ר שליט"א מטשערנוביל. ונכד של הגה"צ גאב"ד ראדושמילא שליט"א מלונדון. [פעמיים, גם בן בנן, וגם כי מרן אדמור מטשרנוביל שליט"א הוא חתן גאב"ד ראדושמילא שליט"א].

החתונה היתה שייכת לטשרנוביל בחלק הלוגיסטי ואכן זה היה נראה בהתאם… אבל השבת שבע ברכות היה פיצוי על הכל כך לפי דברי ה"בידרמנים"

האם בתמונה 10 ליד הר"ר מיילך שליט"א, זה אחיו האדמו"ר מלעלוב- אונגוואר-בורו פארק? היתכן?

שמעלקא חזק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ראדומישלא לא ראדושמילא

בזמננו כל המרבה להשתגע הרי זה משובח יהיה עובד ה' ת"ח ומרביץ תורה אם הוא לא משתגע עלול להישאר בלי מנין בחופת בתו

ליהודי אתה צודק בכל מילה הצבור היה זקוק למישהו שיטפטף לו כל הזמן שהוא בסדר ויורדים השפעות זה מה שמדבר אליו ליידער וזה גם נהיה דרך הבעש"ט לצערנו

באמת אם היו מביאים את חברת ההפקה המובילה בעולם החרדי שהם הרימו את השבת לחתונה אז גם טשרנוביל יודעים להפיק……

זה ניהיה היום חסידות ודרך הבעש"ט חברות הפקה מובילה ה"י לאן הגענו וזה כבר כביכול למבקשי ה'

היתכן שחסידי בידרמן פרסמו באתר הידוע לשמצה יוטיוב את החתונה

לברוך
ודאי לא וגם ידוע לי שר' אלימלך בעצמו נתן הוראה חד משמעית שאסור לפרסם תמונות בגלל שזו לא הדרך שלנו אבל מה לעשות שהיום אין שליטה וחבל מאוד

לא ראינו לגדולי האדמורי"ם שבערו באש להבה כדוגמת הרה"ק מסאטמאר שעמדו על כיסאות ועשו תנועת שכולם לעבר הציבור.

שמעתי ששלאף שילם לאלף איש את השבת במירון ובטיש ובסעודה שלישית לא היה יותר ממאה וחמישים איש זה תסכול נורא ולא נראה שהוא יחזור על הטעות הזאת

כל העסק הזה, הוא עלבון גדול לכל החסידים של הר"ר מיילך, שהוא יהודי יקר מאוד, ועובד ה' באמת. אבל העיסוק הזה בחברות הפקה, בשבתות מירון, בהרקדות וצלמים והסרטות, זה מבזה את החסידות כולה, ואת החבורה של הר"ר מיילך בפפרט.

כל המרבה להשתגע הרי זה רבי גדול יותר לא בחינם בכה הבעש"ט

אני אוהב הווידאו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *