באשמורת הבוקר: יום שני הקרוב עצרת מחאה אדירה נגד כוונת קברניטי המדינה לגייס את כלל בחורי הישיבות בארה"ק, בעצרת יטלו חלק עשרות אדמו"רים ורבנים ובראשם הגאב"ד וחברי הבד"ץ

בעשרות בתי כנסת בבירה הכריזו הגבאים בשם כ"ק מרן גאב"ד ירושלים רבי יצחק טוביה ווייס שליט"א על כל אחד ואחד להשתתף בהפגנת הענק שתערך באשמורת הבוקר של יום שני.

קרא עוד:

[postim]

העצרת היא נגד סכנת גיוס בני הישיבות לצה"ל, לאור ביטולו של חוק טל, ועם החלופה שתבוא בעקבות כך בחודשים הקרובים, העצרת מתוכננת להיות אחת מהגדולות וההיסטוריות שידע הציבור החרדי, כך על כל פנים לדברי המארגנים ראשי ומנהלי העדה החרדית.

הגאב"ד וחברי העדה החרדית אינם בודדים במערכה, מכתב שהגיע אל ביתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל חתום בכתב ידו של מרן הגאב"ד לא נותר מיותם, עשרות מהם הוסיפו וצירפו את חתימת ידם על חובת כלל ישראל לבוא מכל אתר ואתר בארץ ולהשתתף בעצרת למען עתיד קיומנו כחרדים לדבר ה' בארה"ק.

על המכתב חתמו בין השאר כ"ק מרן פוסק הדור בעל שבט הלוי, מרן הגר"ח קנייבסקי, וכ"ק אדמו"רים מרחמסטריווקא, טשערנאביל, לעלוב, פינסק קרלין, והגאון רבי יעקב הלל ר"י המקובלים אהבת שלום, שליט"א.

העצרת מתוכננת כאמור לאשמורת הבוקר יום שני הקרוב ה' תמוז ברחבת בנייני זופניק הסמוכים לכיכר השבת, בה יטלו חלק גדולי האדמו"רים הרבנים ראשי הישיבות ובראשות הגאב"ד וחברי הבד"ץ.