רבים מתושבי קרית ויז'ניץ בבני ברק עוד זוכרים היטב את הביקור היסטורי של רה"מ לשעבר יצחק שמיר אצל כ"ק אדמו"ר זצוק"ל • JDN מגיש תיעוד נדיר ובלעדי מאותו ביקור היסטורי

היה לפני 22 שנה בשנת תש"ן (1990): ראש הממשלה דאז יצחק שמיר הגיע לביקור ממלכתי בבית כ"ק אדמו"ר מויז'ניץ זצוק"ל שהיה כידוע ממנהיגי הציבור החרדי.

קרא עוד:

[postim]

ביקור מרגש ונדיר זה עוד חרוט היטב בזכרונם של אלפי חסידי ויז'ניץ המתגוררים בקריה הנאמנה בבני ברק, באותו מפגש העלה האדמו"ר מויז'ניץ זיע"א מספר נושאים כאובים שעמדו אז על הפרק, שביתות הרופאים, חינוך וחילול שבת, כן הקשה הרבי ושאל היתכן שדווקא פה בארץ ישראל ארצם המובטחת של היהודים, הוא המקום היחיד בתבל בו נהרגים יהודים, אך ורק בגלל יהודתם?, כל השיחה התנהלה בשפת האידיש אותה ידע והבין היטב גם ראש הממשלה.

היום 22 שנה אחרי, אנו מביאים בפניכם תיעוד נדיר ובלעדי מאותו מפגש לאור פטירתו אמש (מוצ"ש) של רה"מ השביעי של ישראל מר יצחק שמיר ז"ל.

ארכיון: הר"ר חיים מאיר מרקוביץ 

יצחק שמיר עם האדמו''ר מויז'ניץ זצוק''ל יצחק שמיר אצל האדמו''ר מויז'ניץ יצחק שמיר אצל האדמו''ר מויז'ניץ (1) יצחק שמיר אצל האדמו''ר מויז'ניץ (2) יצחק שמיר אצל האדמו''ר מויז'ניץ (3) יצחק שמיר אצל האדמו''ר מויז'ניץ (4) יצחק שמיר אצל האדמו''ר מויז'ניץ (5)