האדמו"ר מבאבוב שליט"א הגיע בבוקרו יום ראשון צום י"ז בתמוז לביקור בקעמפ של מתיבתא עץ חיים - באבוב, התפלל שחרית עם התלמידים לאחר מכן שימש בסנדקאות לנכדו, ובשעת ליל מאוחרת מסר שיעור כללי

הן נודע כ"ק אדמו"ר מבאבוב שליט"א מסירות נפשו למען הרבצת התורה והפצתה בישראל, בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון צום שבעה עשר בתמוז (נדחה) יצא האדמו"ר מביתו בבארא פארק לעבר הקעמפ של 'מתיבתא עץ חיים' דבאבוב.

קרא עוד:

[postim]

האדמו"ר התפלל עם החסידים התלמידים הנופשים שם תפילת שחרית כשלאחריה שימש בסנדקאות בברית מילה לנכדו בן לבנו הרה"ג רבי יוסף אונגאר שליט"א מנהל ישיבת כרם שלמה באבוב ורב ביהמ"ד אפריון של שלמה, את סעודת הברית ערך מרן האדמו"ר עם קהל החסידים בשעה 22:30 אחר צאת הצום.

האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (1) האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (2) האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (3) האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (4) האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (5)

עם תום הסעודה בשעה 00:00 נכנס האדמו"ר להיכל המתיבתא בקעמפ, ומסר פלפול תורני בחריפות ובבהירות נפלאה, כשעה וחצי עמד האדמו"ר והתפלפל עם התלמידים, מעט לאחר השעה 1:30 אחרי חצות סיים האדמו"ר את שיעורו, והותיר את התלמידים כשהם מלאי רגש ושמחה על הזכות שנפלה בחלקם, לשמוע דברי אלוקים חיים מפי האדמו"ר ועוד בשעה כה מאוחרת.

בסיומו של יום משמח ומהנה במחיצתו של האדמו"ר נפרדו התלמידים בברכת תודה והודאה, והאדמו"ר שב למעונו שבבורו פארק בסביבות השעה 4:00 לפנות בוקר.

האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (6) האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (7) האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (8) האדמו''ר מבאבוב בביקור בקעמפ (9)