במלאות י"א חודש: עליה לציונו של הבבא אלעזר זצוק"ל בהר הזיתים

במלאות י"א חודשים מאז הסתלקותו בחטף של האדמו"ר המקובל רבי אלעזר אבוחצירא זצוק"ל עלו אחיו כ"ק אדמו"רים רבי דוד, רבי רפאל ורבי יקותיאל ובנו ממשיכו רבי פנחס אבוחצירא שליט"א להשתטח על ציונו הקדוש בהר הזיתים בירושלים • גלריה בלעדית
 • להשקיע נכון ולהגיע מוכנים ליום הדין>>

  תוכן מקודם

 • תפילה נדירה במקומות הקדושים בעריו"כ לפתיחת שערים!

  תוכן מקודם

 • קרבה שנת השבע: קיימו מצוות שמיטה בהידור ע"י רכישת יחידת קרקע שתירשם על שמך בטאבו

  תוכן מקודם

 • קונה קרקע לשמיטה? אל תתפשר על פחות מבעלות מלאה עם רישום בטאבו

  תוכן מקודם

צילום: שוקי לרר JDN

עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (43) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (45) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (9) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (1) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (37) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (36) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (47) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (53) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (2) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (5) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (6) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (12) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (13) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (14) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (15) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (16) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (17) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (18) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (19) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (20) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (21) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (22) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (79) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (81) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (83) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (84) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (24) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (25) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (27) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (31) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (33) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (58) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (61) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (64) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (68) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (69) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (70) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (88) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (104) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (110) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (112) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (23) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (87) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (10) עליה לציונו של בבא אלעזר במלאות י''א חודש (11)

Share on email
שתפו במייל

כתבות קשורות

קצין צה"ל דחף פעיל שמאל והוביל התכתשות סוערת בקואליציה • צפו
תיעוד נדיר: עדר של 16 ראמים שנולדו בטבע נצפו בנחל ציחור • צפו
אוֹצְרוֹת הַחֵן • חג הסוכות • מתורת רנ"ג ויינטראוב זצ"ל
כך פינו השוטרים באלימות את המתבצרים בסוכת הפוסק במאה שערים • צפו
לְהִתְעַנֵּג • מיוחד: כל עלוני חג הסוכות להורדה ולהדפסה
האמת נחשפת אחרי ההסתה החמורה: ביטלו את חקירת מרבית השבים מאומן
יום הכיפורים במחיצת מרן נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן והגר"ש בעדני
ערב יום הקדוש בחצר הקודש באבוב
תיעוד: ראש ישיבת באר יהודה רבי אליהו טופיק במוצאי יום הכיפורים
ערבי מרוקאי תיעד את תפילת יום הכיפורים במעונו של ראב"ד מרוקו
הפינה היומית: שתי דקות על כיבוד הורים עם הרב אהרן רוט • צפו
השיעור היומי: הרב דוד חבושה • צפו
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם אֶחָד • כותרות העיתונים – י"ג בתשרי ה'תשפ"ב
המצוד הושלם: שני המחבלים האחרונים שנמלטו מהכלא נתפסו בג'נין
מוצאי יום הקדוש בחצר הקודש תולדות אהרן
תיעוד • מוצאי יום הקדוש בחצר הקודש קרעטשניף סיגעט
מְחַדֵּשׁ חֳדָשִׁים • קידוש לבנה בחצה"ק נדבורנה
ראש הישיבה מרן הגרמ"צ ברגמן בערב ומוצאי יום הקדוש • גלריה

16 תגובות

 1. מרגש מאוד לראות את ארבעת האחים הצדיקים שליט"א (רבי דוד, רבי יקותיאל, רבי רפאל, רבי ישועה ורחמים) יחד עם בני אחיהם הגדול זצוק"ל הי"ד ובראשם הרב רבי פנחס שליט"א, שהם כתובת לאלפי בית ישראל לפעול ישועות נשגבות ולהמשיך שפע קודש, יהי ה' בעזרם. ושיהיו מעתה ועד עולם רק שמחות ובשורות טובות בכל בית ישראל

 2. אגב, האם יש כזה מנהג לעלות לציון במלאות י"א חודש? לי ידוע רק על מלאות י"ב חודש. מעניין אם יש למישהו מקור למנהג הזה לעלות בסוף י"א חודש.

 3. זה באמת פסול כשהופכים עבריין צמרת לצדיק הדור ואין לך חילול ה' גדול מזה שמתווך בעיסקאות סמים [כידוע הרוצח היה שכיר של המאפיה] הופך להיות צדיק גועל נפש

 4. כבר בתגובה הראשונה שלך ראינו מה יש לך לומר, לא כל השטויות שיש לך בפה צריך לומר.
  אין ספק שהצדיקים לבית אבוחצירא מפורסמים כפועלי ישועות, יראי ה' והוגים בתורת ה' בטהרה ובקדושה, וגם עבודת התפילה שלהם ידועה.
  אכן אני מבין שכואב לך למה לך אין את כל מה שיש להם, הן בצד הרוחני כתורה עבודה גמילות חסדים וכו', והן בצד הגשמי, שהקב"ה אוהב את צדיקיו ונותן להם שפע גשמי שעל ידו יוכלו לעבדו בלבב שלם, ולהשפיע מתורתם לאחרים.
  אבל, מכאן ועד ללכת לבזות צדיקים, גור לך מיום הדין! ואוי לך מיום התוכחה!

  לא די שאחד מהמשפחה נפגע מרוצח זה, עוד תעיז לומר כי חלילה אחיו הם ששלחו אותו שיעשה מעשה נבזה זה, שכפי הנראה מדבריך כך זה היה, חלילה.
  ועל כן הצעתי, מוטב לך שתשתוק חביבי, ולא תדבר כל כך הרבה, כי אמרו חז"ל "הוי זהיר בגחלתן שלא תכוה, שנשיכתן נשיכת שועל, ועקיצתן עקיצת עקרב, ולחישתן לחישת שרף, וכל דבריהם כגחלי אש".

  זכור ואל תשכח

  אחד מיני רבים
  שהזדעזע מתגובותיך באתר נכבד זה

 5. ל'לשפוי הנכבד' שלום, דבריך החמים שוים מליונים!!!
  אבל אין ענין לעבוד עם שמאל דוחה אם אפשר עם ימין מקרבת.

  ולשפוי גם אומר, מי שזכה להסתובב אצל הצדיקים הק' לבית אבוחצירא יודע שאין כך פני הדברים,
  נסה ותיווכח !!!

 6. למזועזעים הרבים,

  גם אני הזדעזעתי אחרי שקראתי את הרשימה שהתפרסמה בפרובס…
  איך שואל פלוני – היכן הכסף?

 7. כנראה מאד מאד מאד קשה לשפוי לסגור את החודש ולכן כואב לו """"""""""מהיכן הכסף"""""""""""""""""" מובן ה' ימלא את כל חסרונותיך רפואת הנפש והגוף.

  בכל הדורות היו צדיקים שנהגו בגינוני עשירות והיו צדיקים שנהגו בגינוני עניות ואני בטוח שגם אז היו אנשים ממומרים קשי יום כמוך אדון שפוי ,,,,מהיכן הכסף,,,,

 8. אני חוזר לגמרי מהדברים שאמרתי ראיתי היום יד ה' נגעה בי ו
  עשיתי חשבון הנפש ואני מתחרט מאוד על הדברים שכתבתי על במה זו

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו