מגוון מתנות יוקרתיות ב"יריד הספר " של מכון ירושלים

מבחר כרכים מהודרים וזיכויים כספיים בהתאם לגובה הרכישה בימי היריד * מבחר כותרים חדשים הרואים אור לראשונה בדוכני היריד ובמחירים חסרי תקדים

מחירים מיוחדים, הנחות מדהימות, מבחר מתנות והגרלת-ענק – אלו הם רק חלק מן הרכיבים המרכיבים את 'הערך המוסף' אותו מציע "יריד הספר" לציבור הרחב. היריד מבית "מכון ירושלים" פתח את שעריו ביום ראשון כ' סיון, ובמהלך השבועיים הבאים יציג מבחר כותרים חדשים הרואים אור לראשונה במהדורות מפוארות וערוכות כמיטב המסורת והניסיון.
"המסורת והניסיון" – של 'מכון ירושלים', מוכרים בכל בית: החל משולחן ערוך השלם, דרך אוצר מפרשי התלמוד ועבור בכל ספרי היסוד וההגות הנמצאים בכל בית מדרש, ישיבה וארון הספרים היהודי.
השנה – לרגל 50 שנות יצירה שהחלו במועד בלתי נשכח, בשנת תשכ"ח – פרי יוזמתו ופיתוחו של הרב יוסף בוקסבוים ז"ל, בעידודם של גדולי ומאורי הדור זצוק"ל; יוצא המכון במגוון רחב של הפתעות ומתנות לכל הרוכשים ביריד, ובנוסף הגרלת-ענק לכל מחזיקי קטלוג הספרים של היריד לשנת תשע"ח.
כך, כל הרוכש ביריד בסכום של 400 ₪ ומעלה, נהנה מכרך של חידושי המהר"ל מפראג על הש"ס – חינם. רכישה של 600 שקלים מזכה בספר המהודר 'מנחת חינוך' (מוסך-השבת) מהדורת בשולי המנחה; את "אוצר מפרשי ההגדה" יקבל במתנה כל הרוכש ב-700 שקלים ביריד; ואילו ברכישה של 800 ₪ ומעלה, יקבל מנוי לשנה שלימה(!) על קובץ 'מוריה' המפורסם והנודע בשערים.
יש גם החזרים כספיים לרוכשים בסכומים גבוהים יותר, למימוש בחנות ובמוקד 'מכון ירושלים'; וכרכים מהודרים נוספים ברכישת סטים ייעודיים.
ואם לא די בזה, כל רכישה בסך 250 ₪ מספרי 'מכון ירושלים' מזכה בכרטיס הגרלה על מגוון פרסים יוקרתיים: החל מספריית קודש יוקרתית ואיכותית, דרך סט 'אוצר מפרשי התלמוד' (19 כרכים), פרויקט השו"ת, סט ספרי 'בשולי המנחה' ועוד מבחר פרסים.
ויש כמובן את ההגרלה הגדולה – בה לא צריך לרכוש מאומה. עצם העובדה כי אתם מחזיקים את קטלוג היריד של 'מכון ירושלים', מאפשר לכם לענות נכון על שאלה יומית בטלמסר שמספרו: 077-902-2356 ואתם נכנסים להגרלה בה יוענקו 1,000 שקלים למימוש ברכישת ספרי המכון.
בקיצור, יריד הספר התורני של מכון ירושלים, משתלם בכל שנה, והשנה במיוחד! בואו בהמוניכם, לממש את המחירים המיוחדים, ליהנות מן ההנחות המפתיעות ולהשתתף בחגיגת הספר היהודי עם שלל מתנות והטבות ייחודיות.

"יריד הספר התורני" | מיום ראשון (כ' סיון) עד יום שישי (ב' תמוז)
מוקדי המכירה: ירושלים – רח' יעקב מאיר 10 (מתחם בנק ירושלים לשעבר) , בין השעות 12:00- 21:00
בני ברק – חנות הספרים 'אורייתא', רח' ירושלים 10 (פינת רבי עקיבא) , בין השעות 10:30- 22:30

מוקד טלפוני: 02-6510627

כתבות קשורות