שלושת ימי העיון של 'אור חיה' יעמדו בסימן: אמונה ביטחון וגאולה. היום ראשון של ימי העיון יהיו על 'אמונה', היום שני על 'בטחון', והשלישי על גאולה'

ביקור ראשון בישראל. שליח חב"ד שעומד בראש ארגון הנוער היהודי הגדול בקליפורניה לנוער 'מעיין ישראל' יהיה הנואם המרכזי בשלושת ימי העיון לנשים של 'אור-חיה' המתקיים כמדי שנה בירושלים.

במרכז אור חיה בירושלים נערכים בימים אלו  לקראת שלושת ימי העיון המסורתיים של הארגון שיתקיימו גם השנה בתשעת הימים. ימי העיון המסורתיים מתקיימים מידי שנה וכוללים שלושה ימים עמוסים של הרצאות במגוון נושאים ובהם משתתפות למעלה מ-1,000 נשים מכל רחבי הארץ. האירוע יתקיים באולמי גוטניק, בית הדפוס ירושלים

מהנהלת המרכז העולמי נמסר שאורח הכבוד של התוכנית השנה יהיה הרב ראובן וולף מנהל ארגון 'מעיין ישראל' בלוס אנגל'ס שמגיע בפעם הראשונה לישראל. הרב ראובן וולף מבקוש וידוע כנואם בחסד המרתק את קהל שומעיו ברחבי ארה"ב. מאות סטודנטים כמדי שבוע מגיעים לשיעוריו בשקיקה. הרב וולף ילווה את כל ימי העיון במגוון הרצאות.

"השנה בשנת 'הקהל' נדרש מאיתנו להעצים ולחבר את הקשר של האשה היהודיה – אם הבית ללימוד התורה וחסידות" אומרת לנו הגב' גולן יו"ר המרכז העולמי. "רואים במוחש שכמדי שנה באות נשים מכל קצוות הארץ לירושלים בימי בין המצרים, לבוא ללמוד תורה, זה מדהים" שלושת ימי העיון של 'אור חיה' יעמדו בסימן: אמונה ביטחון וגאולה. היום ראשון של ימי העיון יהיו על 'אמונה', היום שני על 'בטחון', והשלישי על גאולה'. "שמשלבים שלושה נושאים בשלושה ימים, אי אפשר לא לראות את כל נשי ישראל מצטרפים למסר כזה ברור"  עוד מתייחסת גולן לבואו של הרב וולף "אנחנו שמחים שבכל שנה אנחנו מביאים את המרצים הבכירים ביותר בעולם היהודי לנאום בימי העין שלנו" מסבירה גולן.

מלבד ההרצאה המרכזית של הרב וולף, צפויים להשתתף מבחר מרצים  מרחבי הארץ. בימים הקורבים תיחשף התוכניה המלאה של ימי העיון.  ממרכז הרישום נמסר כי החלה ההרשמה לתוכנית וגם השנה  תהיה אפשרות להשתתף בשלושת ימי תוכנית מלאים, הכוללים פנסיון מלא, וכן מסלול נוסף שיכלול השתתפות בתוכנית וארוחות בלבד, או לחילופין השתתפות בתוכנית ההרצאות בלבד (שיתקיימו מדי יום החל משעות הבוקר עד שעות אחר-הצהריים).