ישמיעני סלחתי – סדר סליחות

מה לנו יקר יותר מלבקש את הסליחות באוצר החדש 'סדר סליחות השלם' שבהוצאת ממלכת התורה 'עוז והדר'. המסודר, מעוצב ובנוי ברב פאר והדר. בסדר מאיר עיניים, באותיות חדשות, בכתב נאה, ומפואר בשלימות הרצויה

ימי הרחמים והסליחות, ימי חודש אלול, המה ימי רצון, כאשר דרשו בעלי הרמז הפסוק 'אני לדודי ודודי לי' סופי תיבות אלול, כי בימים אלו כביכול מבקש הקב"ה את אהבתינו וקרבתנו, כמו שכתב רבי משה מכיר זי"ע בעל סדר היום, שהקב"ה מבקש אהבתנו וימינו פשוטה לקבל שבים.סליחות

מה לנו יקר יותר מלבקש את הסליחות באוצר החדש 'סדר סליחות השלם' שבהוצאת ממלכת התורה 'עוז והדר'. המסודר, מעוצב ובנוי ברב פאר והדר. בסדר מאיר עיניים, באותיות חדשות, בכתב נאה, ומפואר בשלימות הרצויה.

סדר הסליחות ערוך באופן נאה ומסודר ובו חידוש נפלא הרואה אור לראשונה במהדורת פאר זו, חלוקת הקטעים ומבנה הפיוט המוסיפים הבנה מיוחדת בבקשת הסליחות ומעניקים למתפלל את האפשרות לכוון בהם כראוי. כחלק מחידוש זה אף הודגשו אותיות הא"ב וראשי החרוזות. על סדר נפלא זה נוספו 'ביאורי מילים' על אותם תיבות הפיוטים שאינן מורגלות בפי כל ומן הצורך היה לבארם.

בין הקטעים ובמקומות הנדרשים סודרו ובאו פסקי הלכה ומנהג בעריכה מחודשת וברורה. אשר בה ימצא כל אדם את הנצרך לו, ללא ספיקות ופקפוקים, ע"פ ספרי הפוסקים.

שלל מעלות רבות נוספות ימצאו המבקשים לשוב לאבינו שבשמים במהדורת הסליחות המפוארת: סדר תפילת שחרית למען לא יעמול המתפלל לטרוח אחר הספר וימצא הכל בנקל תחת ידו. כך יוכל להתפלל בשלוות הדעת ומנוחת הנפש, ולנצל ימים מקודשים אלו להתעוררות הלב ולהתרוממות הרוח והנפש. ספר תהילים לתועלת מבקשי ה'. יסוד התשובה כאשר הזמן גרמא ללמוד בענייני התשובה. נצוצי מועד לקט מדברי רבותינו מאורי הדורות על סדר פיוטי הסליחות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *