מהטרגדיה הקשה עד לאיומי בנט בצפון • עשרת הסרטונים הנצפים

כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? ביבי בכפר חב"ד, ניסיון חדירה מעזה, עורך JDN בראיון, מעצר רשת מחבלים, נעמה יששכר והרה"צ מבעלזא בציריך • כל מה שאהבתם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • אתה מחונן ובעל יכולות גבוהות? יש לנו משהו לספר לך

  תוכן מקודם

במקום הראשון: כל עם ישראל הזדעזע מהטרגדיה הקשה בה אב שישב שבעה על בנו נפטר מהצער הכבד. ר' יצחק מאיר וייס ז"ל שפעיל עבור תנועת דגל התורה, היה מוכר בקרב אנשי המפלגה וגם ח"כ אורי מקלב ספד לו בכאב. "הלב הרך והרגיש של איציק לצערנו לא עמד בטרגדיה והאסון הגדול שפקד אותו".

לכתבה המלאה ולדברים של חברו של איציק מהישיבה

במקום השני: הפריימריז בליכוד מספקים הרבה רגעים שלא היינו רגילים לראותם, ראש הממשלה נתניהו מתרוצץ בכל רחבי הארץ במאבק המפלגתי להביס את גדעון סער בפער משמעותי, מה שהביא אותו ביום שלישי השבוע עד לכפר חב"ד בכדי לחגוג את חג הגאולה י"ט כסלו ביחד עם חסידי ליובאוויטש, כשהוא מספר בארגה על פגישתו הראשונה עם הרבי.

לכתבה המלאה

במקום השלישי: על תושבי עוטף עזה לא עבר שבוע שקט, בחמישי לפנות בוקר הם התעוררו לאזעקות, אמש שוב, אבל עוד קודם לכן הם נרעדו לרגע מקול תקיפת מחבל חמוש שניסה לחדור לישראל. כך זה נראה.

לכתבה המלאה

במקום הרביעי: עורך 'חדשות JDN' שמואל בן צבי התארח בתוכנית 'יניר מטווח' של יניר קוזין ב'ערוץ כנסת' וניסה לעשות סדר במצב הפוליטי לקראת הבחירות: על הפריימריז בליכוד, הקמפיין של כחול לבן והאפשרות שניגרר לבחירות רביעיות, וגם הסביר לצופים על אתר JDN

לכתבה

במקום החמישי: במסגרת פעילות משותפת עם צה"ל וימ"מ, חשף שב"כ תשתית רחבה של פעילי ארגון הטרור החזית העממית אשר ביצעה את פיגוע המטען בעין בובין. עוד נחשף כי התשתית ביצעה פיגועי ירי נוספים ותכננה לבצע פיגועים נוספים. כך נראה המעצר

לכתבה המלאה עם סרטונים ותמונות

במקום השישי: בית המשט ברוסיה קיבל אתמול החלטה מצערת להשאיר את נעמה יששכר באשמת שווא בכלא הרוסי ל7.5 שנות מאסר, אך יומיים קודם לכן אמר ראש הממשלה בכנס בחירות: "אני מבטיח לכם, אני מביא את נעמה יששכר הביתה", במשפחה תלו תקוות אך בסביבת נתניהו הבהירו שזה "ייקח זמן".

לכתבה המלאה

במקום השביעי: הידיעה אמנם כבר פורסמה בשבוע שעבר, אך היא עדיין מעוררת הדים. סרטון מהטבח בניו ג'רזי שם נרצחו על קידוש ה' שני חסידי סאטמר. כזכור, ה-FBI חוקר את האירוע כפיגוע טרור על רקע אנטישמי.

לכתבה המלאה

במקום השמיני: הרה"צ אהרן מרדכי רוקח בן מרן האדמו"ר מבעלזא קיים ביקור בציריך. הנה תיעוד מהרגעים המיוחדים.

לגלריה המלאה

במקום התשיעי: זה כנראה לא יקרה, אבל זה בכל מקרה משעשע. ח"כ גדעון סער שהודיע שיתמודד על ראשות הליכוד קורא לראש הממשלה בנימין נתניהו לבוא לעימות מולו.

לכתבה המלאה

במקום העשירי: גם השבוע שר הביטחון נפתלי בנט הגיע לגבול וסייר בפיקוד הצפון כשבהוא מאיים: "ככל שאיראן תנסה להתבסס על אדמת סוריה – היא תשקע בחולות סוריה, אין לה מה לחפש שם".

לכתבה המלאה

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell