הבכיר הרוסי הודה: "אדם התחפש ל'יטי' כדי למשוך לכאן תיירים" • צפו

דמות מיתולוגית של 'איש השלג' זוייף על ידי השלטונות המקומיים במטרה להצליח למשוך תיירים שירצו לבוא לנפוש בסיביר • כך, הלבישו תושב מקומי בתחפושת המוזרה ושלחו אותו לשוטט לעיתים במקומות מרוחקים, תוך הפצת התיעודים ברשתות
 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

ברצינות, אנחנו לא יודעים מה יותר מגוחך. העובדה שאנשים רבים כל כך מאמינים בקיומו של דמות מיתולוגית שמעולם לא נצפתה, או בעובדה שכל הסרטונים שכביכול הראו כי בסיביר יש 'יטי', היו מזוייפים במטרה למשוך למקום תיירים.

יטי, הוא יצור מיתולוגי דמוי קוף או דוב, המכונה גם 'איש השלג'. הקהילה המדעית ברובה רואה ביטי אגדה, וההסבר המקובל הוא כי מדובר בטעות בזיהוי שהוליד מיתולוגיה שלמה סביב דמות מסתורית שלא באמת קיימת במציאות.

כעת, בכיר רוסי בשם עמאן טולייב, מושל מחוז בסיביר לשעבר מודה רשמית כי הוא דאג להלביש עובד שלו בתחפושת של יטי כדי לעורר סקרנות ולמשוך תיירים לאזור. העובד הסתתר בשיחים בהמתנה למבקרים, וכאשר נתקל בתיירים היה יוצא לגיחה קלה סביבם, ממתין שיצלמו אותו ונמלט לפני שהם מתקרבים אליו יותר מידי.

כך, הצליח האיש שהיה המושל של מחוז קמרובו בין השנים 1997 ל-2018, להביא למקום אלפים רבים של תיירים שהאמינו בקיומו של הדמות המסתורית, וביקשו לצלם אותו. גאוני, לא?

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture