חקירות ראש הממשלה חוזרות לכותרות: דיווח כי ראש הממשלה נתניהו ייחקר ב-12 ביוני. עוד דווח כי עד המדינה ניר חפץ סיפר כי נהג לשוחח עם אלוביץ' שש פעמים ביממה, וכי בתיק 2000 מעורב שם מפתיע שטרם פורסם. רה"מ: "גיבובי שקרים"

אחרי שבועות עמוסים בכותרות ביטחוניות ומדינות חוזרים חקירות ראש הממשלה לכותרות: הערב דווח ב'חדשות 2' כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ייחקר בפעם התשיעית ב12 ביוני, פחות משלושה שבועות.

על פי הדיווח, המשטרה העבירה לפני כחודש בקשה ללשכת ראש הממשלה לחקור את נתניהו פעם נוספת, אך החקירה נקבעה לחודש וחצי אחרי כן. על פי הערכות הפרשנים צפויות לפחות עוד שלוש חקירות בשלושת התיקים שבהם נחקר נתניהו -1000, 2000 ו-4000.

בתוך כך, ב'חדשות 2' פורסמו פרטי עדותו של עד המדינה ניר חפץ בתיק 4000. חפץ העיד במשטרה כי "דיבר עם אלוביץ' 6-7 פעמים ביום" והביא עדויות דו צדדיות לכך שגם רה"מ נתניהו וגם שאול אלוביץ' היו מודעים לקשר המושחת.

עוד דווח כי חפץ, בעדותו, הוסיף גם לתיק 1000 שמות נוספים וסיטואציות אחרות היכולות להצביע על דפוס כללי מצד הזוג נתניהו. למשל, לפי עדות חפץ, במהלך ביקור של משפחת נתניהו במנהטן, יהודים עשירים נותנים לשרה נתניהו כרטיסי אשראי והיא קונה לעצמה טובין. אלו, הגיעו בחבילות לבית המלון בו שהתה מבלי שידוע מי שילם.

בנוסף, חפץ מסר לחוקרי המשטרה עדויות בתיק מעונות ראש הממשלה, כולל אנשים שנחקרו במהלך השבוע. בתיק 2000, עד המדינה חפץ סיפר שמות של מעורבים נוספים שקשורים לשיחות שניהלו ראש הממשלה נתניהו ומו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס.

בתיק 4000, כאמור, חפץ סיפר עדויות לכך שנתניהו ואלוביץ' ידעו בזמן אמת כי רה"מ, מצדו, מספק הטבות רגולטוריות דרמטיות – ובתמורה אלוביץ' מגייס את אתר "וואלה" לטובת משפחת נתניהו.

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: מדובר בגיבובי שקרים מוחלטים על יחסי נתניהו- אלוביץ. גם הטענה ההזויה והמרושעת שראש הממשלה ורעייתו השתמשו בכרטיסי אשראי של חברים היא שקרית. לא היה ולא נברא.