ע"פ דיווח של חברת החדשות, היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הציב אולטימטום לעורכי דינה של רעיית רה"מ שרה נתניהו לפיו עליהם להחזיר תשובה עד לסוף השבוע כמה כסף הם מוכנים להחזיר, אחרת יוגש נגדה כתב איש

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הציב אולטימטום לעורכי דינה של רעיית רה"מ שרה נתניהו בתיק המעונות: החזירו תשובה עד סוף השבוע כמה כסף אתם מוכנים להחזיר, אחרת יוגש נגדה כתב אישום – כך נחשף הערב בחברת החדשות.

כזכור, בטיוטת כתב האישום ניתן כי נתניהו לקחה ארוחות שלא כדין מקופת המדינה בסכום של כ-350 אלף אלף שקלים תוך יצירת מצג שווא כי אין מבשלת במעון. "בתחילת החודש הציעו פרקליטיה של אשת רה"מ ליועמ"ש ולפרקליט המדינה בפגישה ביניהם להחזיר "סכום משמעותי", אך מופחת מזה שננקב, בתמורה לסגירת התיק.

הצדדים החליטו אז להוסיף ולהידבר והדובר של משפחת נתניהו הכחיש את הפרסומים על הפגישה. לאחר מכן באותו היום, דווח כי הסניגורים של רעיית רה"מ טענו במהלכה כי הפרקליטות טעתה בחישוב הסכומים של הארוחות שהוזמנו לבלפור. אם עמדתם של פרקליטיה של נתניהו תתקבל בסופו של דבר, ייתכן שיציעו לסגור את התיק בתמורה להודאה והחזר כספים", כך בדיווח.

פרשת המעונות: מה גילתה בדיקת הפוליגרף שנערכה לשרה נתניהו?