צילום: Yonatan Sindel/Flash90

השר אמר שהוא "לא מתרגש" מטרור העפיפונים; הח"כ החרדי תקף

השר צחי הנגבי עורר היום סערה כאשר קרא לא להתרגש מהעיפיפונים. ח"כ דני סיידה תקף בתגובה: "מגרונו נשמע ניתוק מוחלט מהמצב. מוצר שעמלת עליו, חרשת, ניכשת, השקית, דישנת, קצרת, אספת, ארזת ושיווקת, יש מינימום של ציפייה והערכה מבני אנוש"
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

השר לשיתוף פעולה אזורי, צחי הנגבי (ליכוד), לא מתרגש מתופעת עפיפוני התבערה, למרות הנזקים הכבדים שהיא גורמת לחקלאי עוטף עזה. "עפיפוני תבערה? אני לא הייתי מתרגש יותר מדי", אמר הנגבי הבוקר בראיון לגלי צה"ל.

בעקבות שאלת המראיין "אבל החקלאים מתרגשים כשהשדות שלהם נשרפים", השיב הנגבי, "אני לא מתרגש. הם יזכו לפיצוי. אני בטוח שזה מתסכל, אבל העפיפונים מעידים על עליבות אויבנו. הנה הם מצאו נזק חדש. גם לזה נמצא פתרון", הוסיף.

בציוץ בחשבון הטוויטר שלו הוסיף הנגבי: "אסור להפגין פאניקה בעניין העפיפונים. מערכת הביטחון משקיעה מאמץ ממוקד לאתר פתרונות ולב כולנו עם תושבי הדרום האמיצים. זה לוקח זמן. מצאנו מענה לחטיפות מטוסים ולמחבלים מתאבדים ולירי קסאמים ולטרור הסכינאים. את המנהרות אנחנו מאתרים ומשמידים. מעולם לא נכנסנו להיסטריה. תרגיעו…"

ח"כ דני סיידה (ש"ס) תקף את הנגבי ומסר בתגובה כי "מגרונו נשמע ניתוק מוחלט מהמצב, כנראה שאצל הנגבי אנשי החקלאות הם לא מכלל תושבי ואזרחי ארץ ישראל, האדישות והאטימות שהוא שידר בדבריו כלפי אותו קהל שטיפח ושימר את אדמת ארץ ישראל מעידים שהוא רחוק מלגלות סימפטיה כלפי מצוקת החקלאים בפרט בתקופה זו שענף החקלאות נמצא בתקופת מאבק בתוך הבית, וכעת גם מהאויב מבחוץ.

סיידה הוסיף: "אני מאוד מקווה שזו לא עמדת שאר החברים במפלגתו, אני קורא לחברי הליכוד להעיר את מר הנגבי מהתרדמת וכי עוד מעט כבר לא יהיה מה להציל. שדות וסחורות נשרפים באש, והנגבי קורא לחקלאים לא להיבהל.

"לידיעתך מר הנגבי, מוצר שעמלת עליו, חרשת, ניכשת, השקית, דישנת, קצרת, אספת, ארזת ושיווקת, ושכל גאוותך עליו יש מינימום של ציפייה והערכה מבני אנוש מלבד הפיצוי הכספי, בודאי לא שמעת את המושג ממקורות היהדות "נהמא דכיסופא", שהינו לחם הבושה, דבר שקיבלת ושלא עבדת בשבילו הוא לחם הבושה. אז אנא ממך, טפל בבני העוולה השורפים את שדותינו במקום להפוך את הפיצוי לערך בפני עצמו. אני מצפה ממך להסתכל לאותם חקלאים שהם בשר מבשרינו בעיניים, ולהתנצל על הדברים".

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

2 תגובות

 1. שמעתי את הראיון. הוא אמר שאין להתרגש ביחס לפיגועי התאבדות טילים ומנהרות. והוא לחלוטין צודק, וביהדות דווקא חיי אדם הם ערך מקודש יותר מגידולים שניכשת…..
  אינני מכיר חרפה גדולה מכך שח"כ שומר מצוות אומר דברים שכאלו.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן