ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להיחקר ביום שלישי השבוע במשטרה, ייתכן שרעייתו תיחקר במקביל. דיווח כי המשטרה ביצעה איכוני טלפונים ניידים למעורבים בתיק 2000. על פי הדיווח, נתוני האיכונים סותרים את קו ההגנה של נתניהו

על פי דיווחים בימים האחרונים ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להיחקר ביום שלישי השבוע במשטרה, ייתכן שרעייתו תיחקר במקביל. טרם ידוע אם נתניהו ייחקר בתיק 4000 (בזק) או שיבוצעו השלמות חקירה בתיקים 1000 או 2000 שכבר נמצאות בידי הפרקליטות אך על פי הדיווחים הוחזרו לאחרונה למשטרה להשלמות חקירה.

הערב דווח ב'חדשות 10' כי המשטרה ביצעה פעולות חקירה לא שגרתיות בהם איכוני טלפונים ניידים למעורבים בפרשה. על פי הדיווח, נתוני האיכונים סותרים את קו ההגנה של נתניהו כי השיחות עם מו"ל 'ידיעות אחרונות' נוני מוזס היו ללא כוונה רצינית ליישמם. האיכונים יחד עם נתוני חקירה נוספים מוכחים כי בוצעו פעולות לקדם אמירות או סיכומים שהיו בין נתניהו למוזס.

בנוסף בהקלטות שהעביר למשטרה עד המדינה ניר חפץ ישנן ארבע הקלטות משמעותיות שנוגעות לתיק 2000. בהקלטות עולים שמות של מעורבים משמעותיים בפרשה שאינם בהכרח חשודים.

בחודש שעבר הגישו עורכי הדין שחר בן מאיר ויובל יועז עתירה נגד היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, בדרישה שיפרסם את תמלולי שיחות נתניהו לנוני מוזס.