זה לא חלום ולא פנטזיה: אם רק תתייעצו עם המומחים של 'מאנטש' תוכלו להגיע לעסקת חייכם בקלות ובבטיחות

שמעה של מאנטש ראילטי השקעות', החברה שמוכרת נכסים בקצה העולם, והבשורה המדהימה שבאמתחתה, הגיעה גם אלי. אבל, הרעיון היה נראה גדול עלי, לא האמנתי, שאני, האזרח הקטן במדינת ישראל הקטנטונת, ארכוש נכסים בקצה העולם וארוויח בגדול.

באמת, נראה לכם הגיוני?

הגעתי עם שק של חששות, וערימת פחדים:

כי, שמעתי על דטרויט שכדאי לברוח ממנה…

כמו כן, מנין לי שלא מוכרים לי חתול בשק? ייתכן גם שהדירה נמכרה מספר פעמים ורשומים עליה חובות…

ובכלל, איך אדע שהמחיר שניתן לי סביר והגיוני?

ומי מבטיח לי את הרווח, ומי ינהל עבורי את הנכס? וכיצד אוודא שיש בדירה שוכרים?

ואולי מדובר בדירה הרוסה?  ומה יקרה אם יתרגש באזור אסון טבע והנכס יעלם? ואיך אסתדר מול הרשויות???

המקצועיות מדברת

את כל הקושיות והתהיות, הפניתי לעבר אנשי מאנטש ראילטי השקעות נדל"ן. הם מצדם, העניקו לי תחושה מעולה וסיפקו מענה הולם לכל שאלה.  המקצועיות ניכרה בכל פרט, ונסכה בי שלווה אמתית.

כבר מן ההתחלה חשתי בכך שהשירות האישי חשוב להם לאין ערוך. לא היה עליי לטרוח ולהגיע אליהם. הם עצמם הגיעו עד אלי ונתנו לי את המידע באמינות ובחיוך.

הם הפריכו לי את כל החששות והפחדים!

בתחילה, אנשי הקרן הסבירו לי בפרוט רב מדוע בכלל כדאי לי להשקיע בארצות הברית הרחוקה, ולא להשקיע לכאורה במקום הגיוני יותר- בארץ. הרי, גם את הנשק המיועד למלחמות, אנו רוכשים בארצות הברית. מה גם שהשקעה נמדדת לפי אחוזי הרווח שמגיעים למשקיע, והם גבוהים עשרת מונים מכל השקעה בארץ ישראל.

שנית, הם ביארו לי כי העסקה איננה מתבצעת, עד שאיני מקבל ליד את הטאבו. כמו כן, העברת נכס אינה יכולה להתבצע כאשר יש עליו חובות. וכידוע, הנכס בטאבו יכול להיות רק על שם אחד.

בהמשך,  הראה לי הצוות המקסים של מאנטש ראילטי השקעות, את תרשים המקום, והסבירו לי מדוע יש סביבו נכסים שנמכרו במחירים דומים- מה שמעיד על טיבם של הנכסים בסביבה.

התפעמתי מהמקצוענות, מהמידע המושלם, ומהמאמרים שפורסמו באינטרנט על ידי אנשי המקצוע של מאנטש ראילטי השקעות. ראיתי בהם את המגמה החיובית של הנכסים בדטרויט והראיות לכך.

אנשי הצוות אף ציינו כי חברתם איננה החברה הבלעדית המוכרת בדטרויט. דבר שמוכיח כי המקום  הינו רווחי וטוב ויש כאן פוטנציאל אדיר להשקעה מניבה!

מנגנון ההגנה על הרווח השביע את רצוני. ועצם קיומה של חברת ניהול הביאה לי שקט נפשי מוחלט. בנוסף, ריבוי החברות במחירים הסבירים, הינה גורם נוסף שיסייע לי בבוא העת בעניין שכירות או מכירה.

זכיתי לראות תמונות המצביעות על כך שהנכס משופץ ומראהו נפלא.

הבנתי כי לפני הזדמנות מדהימה, שתביא לי חיים של רווחה ופירות מבורכים לשנים רבות.

העסקה נחתמה בחיוך לשביעות רצוני, מול חברת הניהול שתיטול על שכמה את האחריות להסדיר את כל התשלומים מול הרשויות.

שמחתי להכיר חברה אמינה, מקצועית ובעלת ראייה רחבה. ובעיקר, בעלת מעוף וחוש עסקי שמביא לי עתיד פורח.