יו"ר המחנ"צ מגיב לטענות יו"ר 'יש עתיד' לפיהן הוא מממן קמפיין נגדו ברשתות החברתיות. על עמיר פרץ: "לא יקבל תפקיד שר אם נשב בממשלה...זה מאוד פשוט - מי שעוסק רק בפוליטיקה פנימית לא יקבל כלום. מי שיעבוד בחוץ יקבל בפנים"

נמשכת ההתגוששות בגוש השמאל-מרכז: יו"ר המחנ"צ, אבי גבאי, תוקף היום את ח"כ יאיר לפיד ומאשים אותו ב"בכיינות", זאת לאחר שהאחרון התלונן על כך שהמחנ"צ (והליכוד) מממנים נגדו קמפיין ברשתות החברתיות.

"פעם ראשונה שמישהו הפעיל דף פייסבוק? את הקמפיין הכי טוב לפיד עושה בעצמו", טען גבאי. הוא הוסיף: "לפיד אמר שאין הדתה ושבוע אחר כך אמר שיש, הוא זגזג גם בנושא הסכם הגרעין. בניגוד אליו, לא אמרנו כלפי חוץ דבר אחד ואח"כ דברים אחרים".

לדבריו, "הבן אדם רץ לעשות קמפיין בכיינות..מדובר באותו דבר כמו נתניהו, זו בגניבת קולות. יש עתיד לא מסוגלים לומר לא על ישיבה בממשלת נתניהו אם יוגש כתב אישום".

הוא גם התייחס לעימות החריף שהתפתח בינו לבין ח"כ עמיר פרץ והודיע כי האחרון לא יקבל תפקיד שר בממשלה בה תיטול חלק מפלגת העבודה. "רק אנשים שיהיו רעבים לתפקיד יהיו שרים…מי שעוסק רק בפוליטיקה פנימית לא יקבל כלום. מי שיעבוד בחוץ יקבל בפנים".

אבי גבאי מציג: 7 שקרים בתוך 83 שניות