המיזם החדש של חסידות גור הוא לא רכישת דירות יד שניה אלא בניית דירות חדשות, כאשר המחיר לדירת שלושה חדרים יהיה כמעט על גבול הדמיוני - 500 אלף שקל בלבד. כל הפרטים בפרסום ראשון

חסידות גור שוב משנה כיוון: לאחר שהתברר לחסידות הגדולה בישראל כי בערד אין מספיק דירות עבור הקהילה המתפתחת שלהם וכי רשימת ההמתנה של זוגות צעירים עומד על מעל 1,000 משפחות – החליטו מספר עסקנים לנסות להריץ יוזמה חדשה בניית מגורים בחצור הגלילית – מועצה מקומית במחוז הצפון.

ביזנעס שימושי

כידוע, לחסידות גור יש גרעין של כמה מאות משפחות שמתגוררות בחצור. ההתיישבות החסידית בעיר הצפונית המורחקת החלה עוד בזמנו של האדמו”ר הבית ישראל מגור זצ”ל לפני למעלה מארבעים שנה, אבל משום מה היא לא צברה תאוצה – לעומת ערד שעברה מהפך של ממש עם למעלה מ – 1,200 משפחות.

לפי המידע שהגיע ל’ביזנעס’, המיזם בחצור הוא לא רכישת דירות יד שנייה אלא בניית דירות חדשות, כשהרף שהציבו לעצמם בגור הוא: 500 אלף שקל ליח”ד בת שלושה חדרים, מחיר מעט לא ריאלי לפי השוק הנוכחי, אבל העסקנים בגור טוענים כי הם מסוגלים לעמוד במחיר.

בשבוע הקרוב יערכו כינוסים בבתי החסידים של גור ברחבי הארץ , שם יציגו העסקנים אתך המיזם החדש מתוך תקווה לסוחף אחריהם כמה שיותר אברכים שיסכימו לרכוש דירות בחצור ובכך להפיח רוח חיים חדשה בעיר הצפונית.

מקור: http://bizzness.net/