הקורס המקצועי והמעמיק, מטעם מרכז 'פלא יועץ', שארך קרוב לשנתיים הגיע לסיומו בחודש האחרון, עם עשרה מטפלים מקצועיים שקיבלו את תעודת ההצטיינות מטעם נשיא המרכז הגאון רבי דוד לוי שליט"א.

עולם החינוך התורני, קיבל בהתלהבות רבה את עשרת המטפלים המקצועיים שסיימו זה עתה את הקורס 'הסמכות השלמה' מטעם מרכז 'פלא יועץ' שהסתיים זה עתה.

הקורס המקצועי והמעמיק, מטעם מרכז 'פלא יועץ', שארך קרוב לשנתיים, הגיע לסיומו בחודש האחרון, עם עשרה מטפלים מקצועיים שקיבלו את תעודת ההצטיינות מטעם נשיא המרכז, הגאון רבי דוד לוי שליט"א.

מדובר בקורס בכורה מטעם מרכז 'פלא יועץ' שהכשיר לראשונה מטפלים חינוכיים מתוך הציבור החרדי וזכה לביקוש רב בכל הקהילות המתמודדות באתגרי השעה בתחומי החינוך. במרכז 'פלא יועץ' הושם דגש על קליטת מטפלים שכבר פועלים בתחומי החינוך ויש מאחוריהם נסיון מעשי.

הכנס המרגש התקיים בנוכחות מנהלי מוסדות ואישי חינוך, כשבשיאו עלו המטפלים לקבלת תעודות ההצטיינות וסיפרו בקול נרגש על אודות הידע הרב שקיבלו במהלך הקורס:

"אם עד היום, פעלנו מתוך תגובה לקשיים השונים הצפים ועולים אצל החניך, כיום, לאחר הקורס של פלא יועץ אנחנו יודעים להקדים ולהוביל את החניך למקום טוב יותר של חיבור ורצון".

כן נשא דברים הגאון רבי דוד לוי שליט"א, נשיא מרכז 'פלא יועץ', אשר שרטט את קווי הדרך הנכונה בתחום החינוך. הגר"ד לוי שליט"א היה מעורב בכל תחומי הקורס והנחה את המרצים לכל אורך הדרך.

אחריו דיבר מר אריה טבעון, אבי המודל החינוכי 'הסמכות השלמה' שהוכיח את עצמו בפתרון קונפליקטים חינוכיים, בהצלחה רבה.

הרב מנחם שיינברגר, מנכ"ל מרכז 'פלא יועץ', סיכם בדבריו את מטרת הקורס ואת המטרות הבאות, להביא את בשורת החינוך המשלבת כלים מקצועיים וידע מעשי, כדרך למניעת משברים והתמודדויות, הנפוצים בתקופתינו.

בשלב הבא, צפויים המטפלים לעבור הכשרה נוספת ומתקדמת בתחומי החינוך וההוראה.

בסיומו של הכנס, התבשרו המשתתפים על השקת 'פורום יועצים ואנשי חינוך' מטעם מרכז 'פלא יועץ', אשר יעסוק בסוגיות חינוכיות מנקודות מבט שונות, ויכנס מדי תקופה אישי חינוך אשר יעשירו מנסיונם את המשתתפים.