הנהלת תנועת 'ירושלמים' הודיע כי ח"כ עזריה נבחרה ע"י הנהלת הסיעה ליו״ר הסיעה ותוביל את תנועת ירושלמים בבחירות הקרובות. מסתמן כי יו"ר הסיעה שהודחה תפרוש מהסיעה ולפי הדיווחים היא במגעים עם ליאון ואלקין להצטרף לרשימה של אחד מהם

בזמן שאלקין מנהל קרבות בוץ עם סיעת הליכוד בירושלים שאינה מעוניינת להעמיד אותו בראשותה, ח"כ רחל עזריה שהצטרפה לאחרונה למירוץ הצפוף לתפקיד ראש העיר של הבירה עברה כבר את המסוכה הזאת.

הנהלת תנועת ירושלמים הודיע היום כי עזריה נבחרה ע"י הנהלת הסיעה ליו״ר הסיעה ותוביל את תנועת ירושלמים בבחירות הקרובות. עזריה הקימה את ירושלמים לפני למעלה מעשור.

בהודעה הסיעה נכתב כי "לח"כ עזריה רקורד של פעילות ציבורית רבת שנים למען תושבי ותושבות ירושלים ומביאה איתה עשייה ציבורית רבת שנים למען העיר ירושלים. בעשייתה בכנסת ח"כ עזריה התבלטה כחברת הכנסת הירושלמית, והובילה סדרת מהלכים משמעותיים למען ירושלים, צברה ארגז כלים וניסיון ארצי לטובת תפקידה הבא כראש העיר ירושלים".

ח"כ עזריה אמרה כי "אני שמחה, נרגשת ומודה לחברי בסיעת 'ירושלמים' ולחברי ההנהלה על התמיכה שלהם בהתמודדות שלי לראשות העיר ירושלים. תודה מיוחדת לגברת פלר חסן-נחום על הפעילות הרבה שלה בשנים האחרונות בסיעה, למען העיר ירושלים ותושביה. הייתה לי הזכות להקים לפני עשור יחד אתכם את סיעת ׳ירושלמים׳, יחד הובלנו מהלכים חשובים למען תושבי ירושלים. אני גאה ומתגאה שגם היום, אתם השותפים שלי למסע ובטוחה כי יחד נמשיך לעשות דברים טובים למען כל תושבי ירושלים".

למרות ההודעות החגיגיות מסתמן כי יו"ר הסיעה שהודחה מתפקידה, פלר חסון-נחום, תפרוש מהסיעה ולפי הדיווחים היא במגעים עם ליאון ואלקין להצטרף לרשימה של אחד מהם.