טרגדיה כואבת: בתום חמישה ימי אשפוז בשל בצקת במוח הלך השבת לעולמו הבחור החשוב אפרים זייבלד ז"ל, מחסידי סלאנים, והוא בן 18 בלבד • הלווייתו תצא הערב ב-23:45 מבית הלוויות שמגר בירושלים, דרך ביהמ"ד סלאנים, להר המנוחות

ברוך דיין האמת: בבית החולים שערי צדק בירושלים הלך השבת לעולמו הבחור החשוב אפרים זייבלד ז"ל, מחסידי סלאנים, והוא בן 18 בלבד.

אפרים ז"ל הגיע בתחילת השבוע החולף לבית החולים לאחר שחש ברע, ובתום סדרת בדיקות גילו הרופאים כי הוא סובל מבצקת במוחו והוא הועבר בדחיפות למחלקת טיפול נמרץ, שם הורדם והונשם.

עם היוודע הדבר התבקש הציבור להעתיר בתפילה לרפואתו, ובהוראת שר התורה, מרן הגר"ח קנייבסקי, הוסיפו לו את השם מנשה, אך בצהרי השבת השיב אפרים את נשמתו ליוצרה למגינת לב ידידיו ומכיריו.

המנוח ז"ל התגורר בקריית צאנז בירושלים, ונמנה חשובי התלמידים בישיבת סלאנים בבני ברק.

הוא נולד לאביו, הרה"ח רבי רפאל זייבלד, ממרביצי התורה בחסידות סלאנים ובעה"ס 'מעדני רפאל על התורה', והינו נכדם של הרה"ח רבי שמעון זייבלד ז"ל והרה"ח רבי מרדכי זיידל ויינברג זצ"ל.

מכריו מספרים ל-JDN, כי "אפרים ז"ל היה בחור מיוחד במינו, שקדן גדול שהרביץ תורה גם בימיו האחרונים כשחש ברע. במיוחד הצטיין בעניין קדושה וטהרה, וגם בבית החולים ביקש לשמור על כך עד שהוסבר לו כי מדובר בעניין של 'פיקוח נפש', ורק אז הסכים להתפשר".

"אפרים ז"ל היה בחור עם לב זהב", מוסיפים מכריו בכאב. "תמיד דאג לבחורים שבורי לב, וחיזק אותם בכל מיני דרכים, כשבין היתר שיגר להם מכתבי חיזוק מלב אל לב".

הלווייתו תצא הערב (מוצאי שבת) בשעה 23:45 מבית הלוויות שמגר בירושלים, דרך בית המדרש סלאנים בשכונת עזרת תורה בעיר, בדרכה להר המנוחות, שם ייטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.